sve kategorije

EN

PLC tip

Početna>Proizvod>Serija optičkih spojnica>PLC tip > Pojedinosti o proizvodu

  • https://www.qdapt.com/upload/product/1599471273488009.png

1X8, RASKLOPNIK TIPA, SC / UPC


ispitivanje
  • Pojedinosti ukratko
  • Prednost
  • partner
  • primjena
  • Najčešće postavljana pitanja
  • ispitivanje
Pojedinosti ukratko

Razdjelnik s utorima (PLC Splitter) integrirani je valovodni uređaj za optičku distribuciju snage zasnovan na kvarcnoj podlozi. Ima karakteristike male veličine, širokog raspona valnih duljina rada, visoke pouzdanosti i dobre ujednačenosti cijepanja. Posebno je pogodan za pasivne. U optičkoj mreži (EPON, BPON, GPON, itd.) Središnji ured i terminalni uređaj su povezani i optički signal je podijeljen.

Stavka

1x8

vlakna tipa

G657A / G652D

Radna valna duljina

1260nm-1650nm

Standardni gubitak umetanja (dB)

≤ 11

Ujednačenost (dB)

≤ 0.8

PDL (dB)

≤ 0.2

Gubitak ovisan o valnoj duljini (dB)

≤ 0.8

Povratak gubitak (dB)

≥55 (PC / UPC), ≥60 (APC)

Usmjerenost (dB)

≥ 55

Radna temp. Gange

-40 ℃ ~ + 85 ℃

Stavka1x8
Duljina * Širina * Visina (mm)120 * 80 * 18
Ulaz / izlaz (mm)2.0 / 3.0
Duljina vlakna (M)1.5 ili definirano od strane kupca

Mjesto prodaje proizvoda

Mali gubitak umetanja, nizak PDL i velika pouzdanost

Visoki povratni gubitak i dobra ponovljivost

Širok raspon valnih duljina

Izvrsna ujednačenost kanala do kanala

Svi proizvodi zadovoljavaju zahtjeve GR-1209-CORE i GR-1221-CORE.

partner
  • nedefiniran

  • nedefiniran

  • nedefiniran

  • nedefiniran

Scenarij primjene

1) LAN, WAN i Metro mreže

2) FTTH projekt i implementacije FTTX-a

3) CATV sustav

4) GPON, EPON

5) Oprema za ispitivanje optičkih vlakana

6) Širokopojasna mreža za prijenos podataka

Najčešće postavljana pitanja

Q1. Mogu li dobiti narudžbu uzorka za ovaj proizvod?

O: Da, dobrodošli smo uzorak za testiranje i provjeru kvalitete. Mješoviti uzorci su prihvatljivi.


Q2. Što je s vremenom?

O: Uzorak treba 1-2 dana, vrijeme masovne proizvodnje treba 1-2 tjedna.


Q3. Kako isporučujete robu i koliko dugo je potrebno da stigne?

O: Mi obično poslatimo DHL, UPS, FedEx ili TNT. Uobičajeno je da stignu 3-5 dana. Dostupnost zrakoplovne i morske plovidbe također je neobvezna


Q4: Da li nudite jamstvo za proizvode?

O: Da, nudimo 1-2 godine jamstva za naše formalne proizvode.


P5: Što je s vremenom isporuke ??

O: 1) Uzorci: u roku od jednog tjedna. 2) Roba: obično 15-20 dana.

Kontakt