tout Kategori

EN

Kab estasyon baz

Kay>pwodwi>Kòt>Kab estasyon baz > Pwodwi detay

  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600652678531901.png
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600246206435732.jpg
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600246205461381.jpg
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600246206932061.jpg

DEYO OPTIK FIB PATCHCORD SC UPC FC UPC


Inquiry
  • Detay rapid
  • Advantage
  • kreye patenarya
  • aplikasyon
  • Kèk kesyon ak tout repons
  • Inquiry
Detay rapid

Connector a fib optik jisteman konekte de fas yo fen nan fib la. Bagay ki pi enpòtan an se aliman aks yo nan de fib yo pou ke pwodiksyon an enèji optik soti nan fib la transmèt ka makonnen ak fib la k ap resevwa nan limit maksimòm lan. Se enpak la sou sistèm nan minimize akòz patisipasyon li yo nan lyen an optik.

Done Tech

AtikIniteDone
non-PATCHCORD FC / UPC-FC / UPC SM G652D SX PVC 3.0
PN-APT-TX-FC / UPC-FC / UPC-SX-D2-PVC-3.0
fib Kalite-G652D/G657A1/G657A2
Sòti meterial-PVC / LSZH
Longèdonnnm &1310 / 1550
pèt ensèsyondB≤ 0.3
Retounen pètdB≥50 (PC, UPC) ; ≥60 (APC)
RepetabldB≤ 0.1
Ploge fwaS≥ 1000
Kapab chanje-≤ 0.2
rupture fòsN≥ 50
Travay tanperati.-40 ~ 75
Depo tanperatur.-40 ~ 85

Pran detay

LongèKte (pcs) / cartoKaton gwosè (mm)NW (kg)GW (kg)
1m1600570 * 430 * 4603031.4
2m1200570 * 430 * 4602627.4
3m1000570 * 430 * 46023.625
5m800570 * 430 * 46023.124.5
10m500570 * 430 * 46021.623
15m400570 * 430 * 46025.627
20m320570 * 430 * 46026.527.9

1

Pwodwi Vann Pwen

Adopte segondè-fòs fatig ki reziste fib asire fyab la ak lavi nan kab jaden nan divès kondisyon difisil

Kouch kouch espesyal ak estrikti kouch segondè a ka absòbe ensistans mekanik ak anviwònman an, epi pèt atachman kab la piti

Segondè fòs, pwa limyè ak gwo rapò pwa-a-pwa; djenn nan wonn se kontra enfòmèl ant epi li espesyalman apwopriye pou repete retrè

Flanm dife ki reziste segondè-fòs manch rad pwoteksyon, endèks oksijèn segondè, bon flanm dife retade, lwil oliv ak rezistans korozyon chimik, rezistans dlo, fleksibilite tanperati ki ba, fò elastisite, bon tampon estrès, mete-rezistan levit presyon

kreye patenarya
  • endefini

  • endefini

  • endefini

  • endefini

Senaryo Aplikasyon an

1) LAN, WAN ak Metro Rezo                                       

2) Pwojè FTTH & deplwaman FTTX                                       

3) Sistèm CATV                                               

4) GPON, EPON                                       

5) Fibre Optik Ekipman tès la                                       

6) Done-baz Transmèt bande rezo                                               

Kèk kesyon ak tout repons

Q1. Èske mwen ka gen yon echantiyon lòd pou pwodwi sa a?

Yon: Wi, nou akeyi lòd echantiyon yo teste ak tcheke bon jan kalite. Echantiyon melanje yo akseptab.


Q2. Ki sa ki sou tan an plon?

A: Egzanp bezwen 1-2 jou, tan pwodiksyon mas bezwen 1-2 semèn.


Q3. Ki jan ou fè bato byen yo ak konbyen tan li pran yo rive?

A: Nou anjeneral bato pa DHL, UPS, FedEx oswa TNT. Li nòmalman pran jou 3-5 pou rive. Avyon ak anbake lanmè tou si ou vle.


Q4: ou ofri garanti pou pwodwi yo?

Yon: Wi, nou ofri 1-2 ane garanti pwodwi fòmèl nou yo.


Q5: Ki sa ki sou tan livrezon ??

A: 1) Samples: nan yon semèn. 2) Machandiz: 15-20 jou anjeneral.

Kontakte nou