tout Kategori

EN
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1599632072156382.png

1X4, MINI TIP SPLITTER, SC / APC STAINLESS TUBE SPLITTER


Inquiry
  • Detay rapid
  • Advantage
  • kreye patenarya
  • aplikasyon
  • Kèk kesyon ak tout repons
  • Inquiry
Detay rapid

Atik

1x4

fib Kalite

G657A / G652D

Travay longèdonn

1260nm ~ 1650nm

Pèt ensèsyon estanda (dB)

≤ 4.1

Inifòmite (dB)

≤ 0.8

PDL (dB)

≤ 0.2

Longèdonn depandan pèt (dB)

≤ 0.8

Pèt Retounen (dB)

≥ 55

Direktivite (dB)

≥ 55

Tanperati opere. Gange

-40 ℃ ~ + 85 ℃

Atik1x4
Longè * Lajè * Wotè (mm)60 * 7 * 4
Antre / Sòti (mm)0.9
Longè fib (M)1.5

Pwodwi Vann Pwen

Low ensèsyon pèt, PDL ki ba ak segondè fyab

Segondè pèt retounen ak bon repetibilite

Wide ranje longèdonn

Ekselan inifòmite chanèl-a-chanèl

kreye patenarya
  • endefini

  • endefini

  • endefini

  • endefini

Senaryo Aplikasyon an

1) LAN, WAN ak Metro Rezo

2) Pwojè FTTH & deplwaman FTTX

3) Sistèm CATV

4) GPON, EPON

5) Fibre Optik Ekipman tès la

6) Done-baz Transmèt bande rezo

Kèk kesyon ak tout repons

Q1. Èske mwen ka gen yon echantiyon lòd pou pwodwi sa a?

Yon: Wi, nou akeyi lòd echantiyon yo teste ak tcheke bon jan kalite. Echantiyon melanje yo akseptab.


Q2. Ki sa ki sou tan an plon?

A: Egzanp bezwen 1-2 jou, tan pwodiksyon mas bezwen 1-2 semèn.


Q3. Ki jan ou fè bato byen yo ak konbyen tan li pran yo rive?

A: Nou anjeneral bato pa DHL, UPS, FedEx oswa TNT. Li nòmalman pran jou 3-5 pou rive. Avyon ak anbake lanmè tou si ou vle.


Q4: ou ofri garanti pou pwodwi yo?

Yon: Wi, nou ofri 1-2 ane garanti pwodwi fòmèl nou yo.


Q5: Ki sa ki sou tan livrezon ??

A: 1) Samples: nan yon semèn. 2) Machandiz: 15-20 jou anjeneral.

Kontakte nou