tout Kategori

EN
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1599470786786427.png
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1599470724110617.png

1X8, ABS-BOX TIP SPLITTER, SC / UPC


Inquiry
  • Detay rapid
  • Advantage
  • kreye patenarya
  • aplikasyon
  • Kèk kesyon ak tout repons
  • Inquiry
Detay rapid

ABS Box Splitter (PLC Splitter) se yon aparèy ong entegre entegre optik distribisyon pouvwa ki baze sou substra kwatz. Li te gen karakteristik sa yo nan ti gwosè, lajè ranje longèdonn opere, segondè fyab ak bon inifòmite nan divize. Li espesyalman apwopriye pou pasif. Nan rezo optik la (EPON, BPON, GPON, elatriye), biwo santral la ak aparèy tèminal la konekte epi siyal optik la fann. Gen kounye a de kalite 1 × N ak 2 × N. 1 x N ak 2 x N splitters yo respire divize siyal optik la nan plòg miltip ki sòti nan yon inlet sèl oswa doub, oswa travay nan do pou dirije plizyè siyal optik nan yon fib sèl oswa doub.

Atik

1x8

fib Kalite

G657A / G652D

Travay longèdonn

1260nm ~ 1650nm

Pèt ensèsyon estanda (dB)

≤ 11

Inifòmite (dB)

≤ 0.8

PDL (dB)

≤ 0.2

Longèdonn depandan pèt (dB)

≤ 0.8

Pèt Retounen (dB)

≥ 55

Direktivite (dB)

≥ 55

Tanperati opere. Gange

-40 ℃ ~ + 85 ℃

Atik1x8
Longè * Lajè * Wotè (mm)120 * 80 * 10
Antre / Sòti (mm)2.0 / 3.0
Longè fib (M)1.5 oswa kliyan defini

Pwodwi Vann Pwen

Low ensèsyon pèt, PDL ki ba ak segondè fyab

Segondè pèt retounen ak bon repetibilite

Wide ranje longèdonn

Ekselan inifòmite chanèl-a-chanèl

kreye patenarya
  • endefini

  • endefini

  • endefini

  • endefini

Senaryo Aplikasyon an

1) LAN, WAN ak Metro Rezo

2) Pwojè FTTH & deplwaman FTTX

3) Sistèm CATV

4) GPON, EPON

5) Fibre Optik Ekipman tès la

6) Done-baz Transmèt bande rezo

Kèk kesyon ak tout repons

Q1. Èske mwen ka gen yon echantiyon lòd pou pwodwi sa a?

Yon: Wi, nou akeyi lòd echantiyon yo teste ak tcheke bon jan kalite. Echantiyon melanje yo akseptab.


Q2. Ki sa ki sou tan an plon?

A: Egzanp bezwen 1-2 jou, tan pwodiksyon mas bezwen 1-2 semèn.


Q3. Ki jan ou fè bato byen yo ak konbyen tan li pran yo rive?

A: Nou anjeneral bato pa DHL, UPS, FedEx oswa TNT. Li nòmalman pran jou 3-5 pou rive. Avyon ak anbake lanmè tou si ou vle.


Q4: ou ofri garanti pou pwodwi yo?

Yon: Wi, nou ofri 1-2 ane garanti pwodwi fòmèl nou yo.


Q5: Ki sa ki sou tan livrezon ??

A: 1) Samples: nan yon semèn. 2) Machandiz: 15-20 jou anjeneral.

Kontakte nou