Minden kategória

EN

Bázisállomás kábel

Főoldal>Termék>Copf>Bázisállomás kábel > A termék részletei

  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600652678531901.png
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600246206435732.jpg
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600246205461381.jpg
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600246206932061.jpg

KÜLSŐ OPTIKAI SZÁLLÍTÓKÁRTYA UPC FC UPC


Vizsgálat
  • Részletes információk
  • Előny
  • partner
  • Alkalmazás
  • Gyakran ismételt kérdések
  • Vizsgálat
Részletes információk

Az optikai csatlakozó pontosan összeköti a szál két végfelületét. A legfontosabb az, hogy a két szál tengelyét egymáshoz igazítsuk, hogy az átadó szál optikai energiája a lehető legnagyobb mértékben a vevő szálhoz kapcsolható legyen. A rendszerre gyakorolt ​​hatás minimálisra csökken, mivel részt vesz az optikai összeköttetésben.

Technikai adatok

TételEgységdátum
Név-PATCHCORD FC / UPC-FC / UPC SM G652D SX PVC 3.0
PN-APT-TX-FC / UPC-FC / UPC-SX-D2-PVC-3.0
Fiber Type-G652D/G657A1/G657A2
Kimeneti mérőszám-PVC / LSZH
Hullámhossznm &1310 / 1550
BeiktatásidB≤ 0.3
Vissza veszteségdB≥50 (PC, UPC) ; ≥60 (APC)
RepeatabledB≤ 0.1
Csatlakoztassa az időketS≥1000
Felcserélhetőség-≤ 0.2
SzakítószilárdságN≥50
Munkahőmérséklet.-40 ~ 75
Tárolási hőmérséklet.-40 ~ 85

Pakolás részletei

HosszMennyiség (db) / kartonDoboz mérete (mm)NW (kg)GW (kg)
1m1600570 * 430 * 4603031.4
2m1200570 * 430 * 4602627.4
3m1000570 * 430 * 46023.625
5m800570 * 430 * 46023.124.5
10m500570 * 430 * 46021.623
15m400570 * 430 * 46025.627
20m320570 * 430 * 46026.527.9

1

Termékértékesítési pont

Nagy szilárdságú, fáradtságnak ellenálló szál alkalmazása a terepi kábel megbízhatóságának és élettartamának biztosításához különféle nehéz körülmények között

A speciális bevonóréteg és a másodlagos bevonatszerkezet képes elnyelni a mechanikai és környezeti terheléseket, és a kábel rögzítési vesztesége kicsi

Nagy szilárdság, könnyű súly és nagy tömeg / tömeg arány; a kerek hüvely kompakt és különösen alkalmas ismételt behúzásra

Lángkéslelt nagy szilárdságú védőhüvely, magas oxigénindex, jó égésgátló, olaj- és vegyszerálló korrózióállóság, szakadásállóság, alacsony hőmérsékleti rugalmasság, erős rugalmasság, jó stresszpufferelés, kopásálló nyomókabát

partner
  • nem definiált

  • nem definiált

  • nem definiált

  • nem definiált

Alkalmazási forgatókönyv

1) LAN, WAN és Metro hálózatok                                       

2) FTTH projekt és FTTX telepítések                                       

3) CATV rendszer                                               

4) GPON, EPON                                       

5) Száloptikai tesztberendezés                                       

6) Adatbázis Szélessávú hálózatok továbbítása                                               

Gyakran ismételt kérdések

Q1. Kérhetek minta rendelést ehhez a termékhez?

V: Igen, szívesen látjuk mintapéldányt a minőségi teszteléshez és ellenőrzéshez. Vegyes minták elfogadhatók.


Q2. Mi a helyzet az átfutási idővel?

V: A mintának 1-2 napra van szüksége, a tömegtermelésre 1-2 hétre van szüksége.


Q3. Hogyan szállítod az árut és mennyi ideig tart az érkezés?

V: Általában DHL, UPS, FedEx vagy TNT szállítunk. Általában 3-5 napig tart. Légi és tengeri szállítás is választható.


Q4: Ön garanciát vállal a termékekre?

V: Igen, 1-2 év garanciát vállalunk hivatalos termékeinkre.


5. kérdés: Mi a helyzet a szállítási idővel?

V: 1) Minták: egy héten belül. 2) Áruk: általában 15-20 nap.

Kapcsolat