Minden kategória

EN

PLC típus

Főoldal>Termék>Száloptikai csatoló sorozat>PLC típus > A termék részletei

  • https://www.qdapt.com/upload/product/1599462976223791.png

1X2, MINI TÍPUSÚ SPLITTER, SC / APC, TEST SPLITTER


Vizsgálat
  • Részletes információk
  • Előny
  • partner
  • Alkalmazás
  • Gyakran ismételt kérdések
  • Vizsgálat
Részletes információk

Tétel

1x2

Fiber Type

G657A / G652D

Működő hullámhossz

1260nm ~ 1650nm

Normál beillesztési veszteség (dB)

≤ 4.1

Egységesség (dB)

≤ 0.8

PDL (dB)

≤ 0.2

Hullámhossztól függő veszteség (dB)

≤ 0.8

Reflexiós csillapítás (dB)

≥55

Irányíthatóság (dB)

≥55

Működési hőmérséklet Gange

-40 ℃ ~ + 85 ℃

Tétel1x2
Hossz * Szélesség * Magasság (mm)60 * 7 * 4
Bemenet / kimenet (mm)0.9
Rost hossza (M)1.5

Termékértékesítési pont

Alacsony behelyezési veszteség, alacsony PDL és nagy megbízhatóság

Nagy visszatérési veszteség és jó megismételhetőség

Széles hullámhossztartomány

Kiváló csatorna-csatorna egységesség

partner
  • nem definiált

  • nem definiált

  • nem definiált

  • nem definiált

Alkalmazási forgatókönyv

1) LAN, WAN és Metro hálózatok

2) FTTH projekt és FTTX telepítések

3) CATV rendszer

4) GPON, EPON

5) Száloptikai tesztberendezés

6) Adatbázis Szélessávú hálózatok továbbítása

Gyakran ismételt kérdések

Q1. Kérhetek minta rendelést ehhez a termékhez?

V: Igen, szívesen látjuk mintapéldányt a minőségi teszteléshez és ellenőrzéshez. Vegyes minták elfogadhatók.


Q2. Mi a helyzet az átfutási idővel?

V: A mintának 1-2 napra van szüksége, a tömegtermelésre 1-2 hétre van szüksége.


Q3. Hogyan szállítod az árut és mennyi ideig tart az érkezés?

V: Általában DHL, UPS, FedEx vagy TNT szállítunk. Általában 3-5 napig tart. Légi és tengeri szállítás is választható.


Q4: Ön garanciát vállal a termékekre?

V: Igen, 1-2 év garanciát vállalunk hivatalos termékeinkre.


5. kérdés: Mi a helyzet a szállítási idővel?

V: 1) Minták: egy héten belül. 2) Áruk: általában 15-20 nap.

Kapcsolat