< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1367055820384037&ev=PageView&noscript=1" />
Բոլոր բաժինները
EN

ապրանքներ

  • https://www.qdapt.com/upload/product/1599465300376906.png

1X8, MINI TYPE SPLITTER,SC/APC,TEST SPLITTER


Հարցում
  • Արագ մանրամասներ
  • Առավելություն
  • գործընկեր
  • դիմում
  • FAQ
  • Հարցում
Արագ մանրամասներ

կետ

1x8

Fiber տեսակը

G657A/G652D

Աշխատանքային ալիքի երկարություն

1260nm ~ 1650nm

Ստանդարտ ներդրման կորուստ (dB)

≤ 10.7

Միատեսակություն (dB)

≤ 0.8

PDL (dB)

≤ 0.2

Ալիքի երկարությունից կախված կորուստ (dB)

≤ 0.8

Վերադարձի Loss (dB)

≥55 (PC/UPC), ≥60 (APC)

Ուղղորդություն (dB)

≥ 55

Գործող/Պահպանման ջերմաստիճան.

-40 ~ + 85

կետ1x2
Երկարություն * Լայնություն * Բարձրություն (մմ)60 * 7 * 4
Մուտք/ելք (մմ)0.9
Մանրաթելերի երկարությունը (M)1.5

Ապրանքի վաճառքի կետ

Ցածր ներդրման կորուստ, ցածր PDL և բարձր հուսալիություն

Բարձր վերադարձի կորուստ և լավ կրկնելիություն

Ալիքի երկարության լայն շրջանակ

Գերազանց ալիք-ալիք միատեսակություն

Կայունություն Telcordia GR-1221 և GR-1209

գործընկեր
  • undefined

  • undefined

  • undefined

  • undefined

Դիմումի սցենար

1) LAN, WAN և Metro ցանցեր

2) FTTH նախագիծ և FTTX տեղակայում

3) CATV համակարգ

4) GPON, EPON

5) Օպտիկամանրաթելային սարքավորումների փորձարկում

6) տվյալների բազայի փոխանցման լայնաշերտ ցանց

FAQ

Q1 Կարո՞ղ եմ այս ապրանքի պատվերի նմուշ ունենալ:

A: Այո, մենք ողջունում ենք նմուշի պատվերը `ստուգելու եւ ստուգելու որակը: Խառը նմուշները ընդունելի են:


Q2: Ինչ վերաբերում է առաջատար ժամանակին:

Ա. Նմուշին անհրաժեշտ է 1-2 օր, զանգվածային արտադրության համար անհրաժեշտ է 1-2 շաբաթ:


Q3: Ինչպես եք առաքում ապրանքները եւ որքան ժամանակ է պահանջվում հասնել:

A: Մենք սովորաբար առաքում ենք DHL- ի, UPS- ի, FedEx- ի կամ TNT- ի կողմից: Այն սովորաբար տանում է 3-5 օր: Ավիաընկերությունը եւ ծովային ուղեւորությունները նաեւ ընտրովի են:


Q4: Դուք առաջարկում եք երաշխիք ապրանքի համար:

- Այո, մենք առաջարկում ենք 1-2 տարվա երաշխիք մեր պաշտոնական արտադրանքներին:


Q5: Ինչ վերաբերում է առաքման ժամանակին:

1` նմուշներ. Մեկ շաբաթվա ընթացքում: 2) Ապրանքներ. Սովորաբար 15-20 օր:

Հետադարձ Կապ