All Categories

EN

FBT ụdị

>lọ>Product>Eriri Optic Coupler Series>FBT ụdị > Nkọwa zuru ezu

  • https://www.qdapt.com/upload/product/1599472373668730.png
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1599472374770475.png

1X2, STAINLESSSTEEL TUBE ,dị, FBT CPLPL, 50: 50


ase
  • Ndenye Details
  • Advantage
  • Mmekọ
  • ngwa
  • FAQ
  • ase
Ndenye Details

FBT splitter is a type of optical power management device that is fabricated using Fused Biconical Tape technology. It features small size, high reliability, cheap cost and good channel-to-channel uniformity, and is widely used in PON networks to realize optical signal power splitting.

item

1X2

eriri Type

G657A / G652D

Ebili Na-arụ Ọrụ

1310 / 1490 / 1550

Ọnwụ ntinye ọkọlọtọ (dB)

≤3.7

Otu (dB)

≤0.8

PDL (dB)

≤0.2

Ogologo Ndabere Ogologo (dB)

≤0.8

Nloghachi Loss (dB)

55 (PC / UPC), ≥60 (APC)

Nduzi (dB)

≥55

Temp arụmọrụ. Gange

-40 ℃ ~ + 85 ℃

item 1X2
Ogologo * Obosara * Elu (mm) 3.0*54,3.0*60,3.5*66
njikọ SC / UPC, SC / APC

Ebe Ahịa Ahịa

Ọnwụ ntinye obere, Low PDL na High pụrụ ịdabere

Ọnwụ nloghachi dị elu na nlọghachi dị mma

Ogologo ogologo ntụgharị ogologo

Ezigbo ịdị n'otu ọwa n'otu ọwa

Ngwaahịa niile na-ezute GR-1209-CORE na GR-1221-CORE chọrọ.

Mmekọ
  • undefined

  • undefined

  • undefined

  • undefined

Ọnọdụ nyocha

1) LAN, WAN na Metro Netwọk

2) Ihe oru FTTH & FTTX Deployments

3) CATV Usoro

4) GPON, EPON

5) Fiber Optic Ule Akụrụngwa

6) Data-base na-ebunye Netband Broadband

FAQ

Q1. Enwere m ike ịnweta usoro ihe nlele maka ngwaahịa a?

A: Ee, anyị na-anabata usoro ntụle iji nwaa ma chọpụta mma. A nabatara ihe atụ ndị a kwadoro.


Q2. Kedu maka oge ndu?

A: Sample kwesịrị ụbọchị 1-2, oge imepụta oke chọrọ izu 1-2.


Q3. Kedu ka ị ga - esi ebu ụgbọ na ole ole ka ọ ga - ewe?

A: Anyị na-ebu ụgbọ mmiri site na DHL, UPS, FedEx ma ọ bụ TNT. Ọ na-ewe ụbọchị 3-5 ka ọ bịarute. Ụgbọ njem ụgbọ mmiri na ụgbọ mmiri na-ahọrọkwa nhọrọ.


Q4: Ị na-enye nkwa maka ngwaahịa?

A: Ee, anyị na-enye afọ 1-2 akwụkwọ ikike maka ngwaahịa anyị.


Q5: Gini banyere oge nnyefe ??

A: 1) Ihe nlele: n'ime otu izu. 2) ngwongwo: 15-20 ụbọchị na-emekarị.

Kpọtụrụ Anyị