All Categories

EN

FC fiber optic njikọ

>lọ>Product>Ochie>FC fiber optic njikọ > Nkọwa zuru ezu

  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600652454668251.png
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600240372943913.jpg
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1603950808660696.jpg
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600240372820222.jpg

FC UPC OPTICAL FIBER NK BLBACKRACK OWU ỌR IL IL


ase
  • Ndenye Details
  • Advantage
  • Mmekọ
  • ngwa
  • FAQ
  • ase
Ndenye Details

Eriri optic njikọta jikọrọ abụọ ejikọ ihu abụọ nke eriri. Ihe kachasị mkpa bụ iji dozie anyụike nke eriri abụọ ahụ ka ike ọkụ pụta site na ịbunye eriri nwere ike tinye ya na eriri nnata ruo oke. A na-ebelata mmetụta na sistemụ ahụ n'ihi ntinye aka ya na njikọ anya.

Nweta data

itemunitdata
aha-FC / UPC PFIBER OPTICAL CONNECTOR
PN-APT-njikọ-FC / UPC-SX-2.0 / 3.0
eriri Type-G652D/G657A1/G657A2
Mmeputa igwe-PVC / LSZH
Wavelengthnm &1310 / 1550
Ntinye ọnwụdB≤0.3
Laghachi ọnwụdB≥50 (PC, UPC) ; ≥60 (APC)
Ikwughachi yadB≤0.1
Oge nkwụnyeS≥1000
Mgbanwerịta-≤0.2
Ike ọdụdọN≥50
Na-arụ ọrụ Temp.-40 ~ 75
Nchekwa temp.-40 ~ 85

Ebe Ahịa Ahịa

Low ntinye ọnwụ, na High pụrụ ịdabere                                       

Ọnwụ nloghachi dị elu na nlọghachi dị mma                                       

Ike dị elu nke ịdọrọ na ịkwanye                                               

Ogologo ogologo ntụgharị ogologo                                               

Mmekọ
  • undefined

  • undefined

  • undefined

  • undefined

Ọnọdụ nyocha

1) LAN, WAN na Metro Netwọk

2) Ihe oru FTTH & FTTX Deployments

3) CATV Usoro

4) GPON, EPON

5) Fiber Optic Ule Akụrụngwa

6) Data-base na-ebunye Netband Broadband

FAQ

Q1. Enwere m ike ịnweta usoro ihe nlele maka ngwaahịa a?

A: Ee, anyị na-anabata usoro ntụle iji nwaa ma chọpụta mma. A nabatara ihe atụ ndị a kwadoro.


Q2. Kedu maka oge ndu?

A: Sample kwesịrị ụbọchị 1-2, oge imepụta oke chọrọ izu 1-2.


Q3. Kedu ka ị ga - esi ebu ụgbọ na ole ole ka ọ ga - ewe?

A: Anyị na-ebu ụgbọ mmiri site na DHL, UPS, FedEx ma ọ bụ TNT. Ọ na-ewe ụbọchị 3-5 ka ọ bịarute. Ụgbọ njem ụgbọ mmiri na ụgbọ mmiri na-ahọrọkwa nhọrọ.


Q4: Ị na-enye nkwa maka ngwaahịa?

A: Ee, anyị na-enye afọ 1-2 akwụkwọ ikike maka ngwaahịa anyị.


Q5: Gini banyere oge nnyefe ??

A: 1) Ihe nlele: n'ime otu izu. 2) ngwongwo: 15-20 ụbọchị na-emekarị.

Kpọtụrụ Anyị