All Categories

EN

PLC ụdị

>lọ>Product>Eriri Optic Coupler Series>PLC ụdị > Nkọwa zuru ezu

  • https://www.qdapt.com/upload/product/1599470786786427.png
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1599470724110617.png

1X8, ABS-Igbe Ydị SPLITTER, SC / UPC


ase
  • Ndenye Details
  • Advantage
  • Mmekọ
  • ngwa
  • FAQ
  • ase
Ndenye Details

ABS Box Splitter (PLC Splitter) bu ihe eji eme ka igwe na-ekesa ike ya na quartz substrate. Ọ nwere njirimara nke obere nha, obosara nke na-arụ ọrụ n'ogologo, ntụkwasị obi dị elu na ịdị mma nkewa nkewa. Ọ dị mma karịsịa maka nnabata. Na netwọk anya (EPON, BPON, GPON, wdg), a na-ejikọ ụlọ ọrụ etiti na ngwaọrụ ọnụ na akara ngosi anya. Enwere ụzọ abụọ 1 × N na 2 × N ugbu a. Ihe nhọta 1 x N na 2 x N na-ekewa akara ngosi anya n'ọtụtụ ebe site na otu ma ọ bụ ụzọ abụọ, ma ọ bụ na-arụ ọrụ na ntụgharị iji duzie ọtụtụ akara ngosi anya n'otu eriri ma ọ bụ eriri abụọ.

item

1X8

eriri Type

G657A / G652D

Ebili Na-arụ Ọrụ

1260nm ~ 1650nm

Ọnwụ ntinye ọkọlọtọ (dB)

≤11

Otu (dB)

≤0.8

PDL (dB)

≤0.2

Ogologo Ndabere Ogologo (dB)

≤0.8

Nloghachi Loss (dB)

≥55

Nduzi (dB)

≥55

Temp arụmọrụ. Gange

-40 ℃ ~ + 85 ℃

item1X8
Ogologo * Obosara * Elu (mm)120 * 80 * 10
Ntinye / Mmepụta (mm)2.0 / 3.0
Eriri ogologo (M)1.5 ma ọ bụ onye ahịa kọwaa

Ebe Ahịa Ahịa

Ọnwụ ntinye obere, Low PDL na High pụrụ ịdabere

Ọnwụ nloghachi dị elu na nlọghachi dị mma

Ogologo ogologo ntụgharị ogologo

Ezigbo ịdị n'otu ọwa n'otu ọwa

Mmekọ
  • undefined

  • undefined

  • undefined

  • undefined

Ọnọdụ nyocha

1) LAN, WAN na Metro Netwọk

2) Ihe oru FTTH & FTTX Deployments

3) CATV Usoro

4) GPON, EPON

5) Fiber Optic Ule Akụrụngwa

6) Data-base na-ebunye Netband Broadband

FAQ

Q1. Enwere m ike ịnweta usoro ihe nlele maka ngwaahịa a?

A: Ee, anyị na-anabata usoro ntụle iji nwaa ma chọpụta mma. A nabatara ihe atụ ndị a kwadoro.


Q2. Kedu maka oge ndu?

A: Sample kwesịrị ụbọchị 1-2, oge imepụta oke chọrọ izu 1-2.


Q3. Kedu ka ị ga - esi ebu ụgbọ na ole ole ka ọ ga - ewe?

A: Anyị na-ebu ụgbọ mmiri site na DHL, UPS, FedEx ma ọ bụ TNT. Ọ na-ewe ụbọchị 3-5 ka ọ bịarute. Ụgbọ njem ụgbọ mmiri na ụgbọ mmiri na-ahọrọkwa nhọrọ.


Q4: Ị na-enye nkwa maka ngwaahịa?

A: Ee, anyị na-enye afọ 1-2 akwụkwọ ikike maka ngwaahịa anyị.


Q5: Gini banyere oge nnyefe ??

A: 1) Ihe nlele: n'ime otu izu. 2) ngwongwo: 15-20 ụbọchị na-emekarị.

Kpọtụrụ Anyị