All Categories

EN

PLC ụdị

>lọ>Product>Eriri Optic Coupler Series>PLC ụdị > Nkọwa zuru ezu

  • https://www.qdapt.com/upload/product/1599467814396194.png

MINI Ydị SPLITTER, 1x2 1x4 1x8 1x16


ase
  • Ndenye Details
  • Advantage
  • Mmekọ
  • ngwa
  • FAQ
  • ase
Ndenye Details

oke nkọwapụta
Operating Wavelength (nm) 1260 ~ 1650
ụdị 1X4 1X8 1X16 2X4 2X8 2X16
Insertion Loss (dB) Max. *
Uniformity (dB) Max.*
PDL(dB)Max.*
Directivity (dB) Min * 55
Return Loss (dB) Min * 55 (50)
Operating Temperature(°C) -5 ~ +75
Storage Temperature (°C) -40 ~ + 85
Ogologo eriri 1m or custom length
eriri Type Corning  SMF-28e fibe
Power Handling (mW) 300
oke nkọwapụta
Operating Wavelength (nm) 1260 ~ 1650
ụdị 1X32 2X32 1X64
Insertion Loss (dB) Max. *
Uniformity (dB) Max.*
PDL(dB)Max.*
Directivity (dB) Min * 55
Return Loss (dB) Min * 55 (50)
Operating Temperature(°C) -5 ~ +75
Storage Temperature (°C) -40 ~ + 85
Ogologo eriri 1m or custom length
eriri Type Corning  SMF-28e fibe
Power Handling (mW) 300
akụkụ
Ụdị 1 * 2,1 * 4,1 * 8 1 * 16 1 * 32 1 * 64
bare(0.25mm) 4 * 4 * 40 4 * 7 * 50 4 * 7 * 50 4 * 12 * 60
mini(0.9mm) 4 * 7 * 60 4 * 7 * 60 6 * 20 * 80 6 * 40 * 100
ABS(2.0mm/3.0mm) 10 * 80 * 100 18 * 80 * 120 18 * 80 * 120 18 * 115 * 141
oghere 130 * 100 * 25 130 * 100 * 50 130 * 100 * 102 130 * 100 * 206
130 * 100 * 206 483 * 44.5 * 200 483 * 44.5 * 200 483 * 44.5 * 200 483 * 89 * 200


Ebe Ahịa Ahịa

Ọnwụ ntinye obere, Low PDL na High pụrụ ịdabere

Ọnwụ nloghachi dị elu na nlọghachi dị mma

Ogologo ogologo ntụgharị ogologo

Ezigbo ịdị n'otu ọwa n'otu ọwa

Kwụsie ike Telcordia GR-1221 na GR-1209

Mmekọ
  • undefined

  • undefined

  • undefined

  • undefined

Ọnọdụ nyocha

1) LAN, WAN na Metro Netwọk

2) Ihe oru FTTH & FTTX Deployments

3) CATV Usoro

4) GPON, EPON

5) Fiber Optic Ule Akụrụngwa

6) Data-base na-ebunye Netband Broadband

FAQ

Q1. Enwere m ike ịnweta usoro ihe nlele maka ngwaahịa a?

A: Ee, anyị na-anabata usoro ntụle iji nwaa ma chọpụta mma. A nabatara ihe atụ ndị a kwadoro.


Q2. Kedu maka oge ndu?

A: Sample kwesịrị ụbọchị 1-2, oge imepụta oke chọrọ izu 1-2.


Q3. Kedu ka ị ga - esi ebu ụgbọ na ole ole ka ọ ga - ewe?

A: Anyị na-ebu ụgbọ mmiri site na DHL, UPS, FedEx ma ọ bụ TNT. Ọ na-ewe ụbọchị 3-5 ka ọ bịarute. Ụgbọ njem ụgbọ mmiri na ụgbọ mmiri na-ahọrọkwa nhọrọ.


Q4: Ị na-enye nkwa maka ngwaahịa?

A: Ee, anyị na-enye afọ 1-2 akwụkwọ ikike maka ngwaahịa anyị.


Q5: Gini banyere oge nnyefe ??

A: 1) Ihe nlele: n'ime otu izu. 2) ngwongwo: 15-20 ụbọchị na-emekarị.

Kpọtụrụ Anyị