כל הקטגוריות

EN
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1599471807567692.png

1X16, SPLITTER מסוג חריץ, SC / UPC


חֲקִירָה
  • פרטים מהירים
  • יתרון
  • פרטנר
  • בקשה
  • שאלות נפוצות
  • חֲקִירָה
פרטים מהירים

ספליטר מסוג חריץ (PLC Splitter) הוא מכשיר אופטי משולב של מפיץ גל אופטי המבוסס על מצע קוורץ. יש לו את המאפיינים של גודל קטן, טווח גל הפעלה רחב, אמינות גבוהה ואחידות טובה של פיצול. זה מתאים במיוחד לפאסיבי. ברשת האופטית (EPON, BPON, GPON וכו ') מחוברים המשרד המרכזי ומכשיר הטרמינל והאות האופטי מפוצל.

פריט

1x16

סוג סיבים

G657A / G652D

אורך גל עובד

1260nm ~ 1650nm

אובדן הכנסה רגיל (dB)

≤ 13.7

אחידות (dB)

≤ 0.8

PDL (dB)

≤ 0.2

אובדן תלוי באורך גל (dB)

≤ 0.8

אובדן תשואה (dB)

≥55 (PC / UPC), ≥60 (APC)

Directivity (dB)

≥55

טמפ 'הפעלה. גאנג '

-40 ℃ ~ + 85 ℃

פריט1x16
אורך * רוחב * גובה (מ"מ)130 * 100 * 50
מַחבֵּרSC / UPC, SC / APC

נקודת מכירת מוצרים

אובדן הכנסה נמוך, PDL נמוך ואמינות גבוהה

הפסד תשואה גבוה וניתנות לחזרה טובה

טווח אורך גל רחב

אחידות מעולה לערוץ

כל המוצרים עומדים בדרישות GR-1209-CORE ו- GR-1221-CORE.

פרטנר
  • לא מוגדר

  • לא מוגדר

  • לא מוגדר

  • לא מוגדר

תרחיש יישום

1) רשתות LAN, WAN ומטרו

2) פרויקט FTTH ופריסת FTTX

3) מערכת CATV

4) GPON, EPON

5) ציוד בדיקת סיבים אופטיים

6) בסיס נתונים משדר רשת פס רחב

שאלות נפוצות

שאלה 1. האם אוכל לקבל הזמנה לדוגמא למוצר זה?

ת: כן, אנו מקדמים בברכה מדגם כדי לבדוק ולבדוק איכות. דוגמאות מקובלות מקובלות.


Q2. מה עם הזמן להוביל?

: לדוגמא צריכה 1-2 ימים, זמן ייצור המוני צריך 1-2 שבועות.


Q3. איך אתה הספינה את הסחורה וכמה זמן לוקח להגיע?

A: אנחנו בדרך כלל הספינה על ידי DHL, UPS, FedEx או TNT. זה בדרך כלל לוקח 3-5 ימים להגיע. חברת התעופה והים גם אופציונלית.


Q4: האם אתם מציעים ערבות למוצרים?

ת: כן, אנו מציעים 1-2 שנות אחריות למוצרים הרשמיים שלנו.


ש 5: מה לגבי זמן אספקה ​​??

ת: 1) דוגמאות: תוך שבוע. 2) מוצרים: בדרך כלל 15-20 יום.

צור קשר