כל הקטגוריות

EN

מחבר סיבים אופטיים SC

דף הבית>המוצר>תיקון>מחבר סיבים אופטיים SC > פרטי מוצר

  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600652378774068.png
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600240757772008.jpg
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600240758783933.jpg
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1603953913820385.jpg

מחבר סיבים אופטיים SC APC מחבר ירוק נמוך IL


חֲקִירָה
  • פרטים מהירים
  • יתרון
  • פרטנר
  • בקשה
  • שאלות נפוצות
  • חֲקִירָה
פרטים מהירים

מחבר הסיבים האופטיים מחבר במדויק את שני פני הקצה של הסיב. הדבר החשוב ביותר הוא יישור הצירים של שני הסיבים כך שניתן יהיה לחבר את תפוקת האנרגיה האופטית מהסיב המשדר לסיב המקבל במידה המרבית. ההשפעה על המערכת ממוזערת עקב מעורבותה בקישור האופטי.

נתונים טכניים

פריט יחידה נתונים
שם - SC/APC PFIBER OPTICAL CONNECTOR
PN - APT-CONNECTOR-SC/APC-SX-2.0/3.0
סוג סיבים - G652D/G657A1/G657A2
פלט מטרלי - PVC / LSZH
אורך גל nm & 1310 / 1550
אובדן הכנסה dB ≤ 0.3
תשואת הפסד dB ≥50 (PC, UPC) ; ≥60 (APC
חזור dB ≤ 0.1
תקע פעמים S ≥1000
החלפות - ≤ 0.2
חוזק מתיחה N ≥50
עבודת Temp. -40 ~ 75
Temp החפץ. -40 ~ 85

פירוט פרטים

אורך כמות (יח ') / קרטו גודל קרטון (מ"מ) NW (ק"ג) GW (קילוגרם)
1m 1600 570 * 430 * 460 30 31.4
2m 1200 570 * 430 * 460 26 27.4
3m 1000 570 * 430 * 460 23.6 25
5m 800 570 * 430 * 460 23.1 24.5
10m 500 570 * 430 * 460 21.6 23
15m 400 570 * 430 * 460 25.6 27
20m 320 570 * 430 * 460 26.5 27.9

1

נקודת מכירת מוצרים

אובדן הכנסה נמוך ואמינות גבוהה                                       

הפסד תשואה גבוה וניתנות לחזרה טובה                                       

חוזק גבוה של משיכה ודחיפה                                                   

טווח אורך גל רחב                                               

פרטנר
  • לא מוגדר

  • לא מוגדר

  • לא מוגדר

  • לא מוגדר

תרחיש יישום

1) רשתות LAN, WAN ומטרו

2) פרויקט FTTH ופריסת FTTX

3) מערכת CATV

4) GPON, EPON

5) ציוד בדיקת סיבים אופטיים

6) בסיס נתונים משדר רשת פס רחב

שאלות נפוצות

שאלה 1. האם אוכל לקבל הזמנה לדוגמא למוצר זה?

ת: כן, אנו מקדמים בברכה מדגם כדי לבדוק ולבדוק איכות. דוגמאות מקובלות מקובלות.


Q2. מה עם הזמן להוביל?

: לדוגמא צריכה 1-2 ימים, זמן ייצור המוני צריך 1-2 שבועות.


Q3. איך אתה הספינה את הסחורה וכמה זמן לוקח להגיע?

A: אנחנו בדרך כלל הספינה על ידי DHL, UPS, FedEx או TNT. זה בדרך כלל לוקח 3-5 ימים להגיע. חברת התעופה והים גם אופציונלית.


Q4: האם אתם מציעים ערבות למוצרים?

ת: כן, אנו מציעים 1-2 שנות אחריות למוצרים הרשמיים שלנו.


ש 5: מה לגבי זמן אספקה ​​??

ת: 1) דוגמאות: תוך שבוע. 2) מוצרים: בדרך כלל 15-20 יום.

צור קשר