ყველა კატეგორია

EN

ჯავშანტექნიკა

მთავარი>პროდუქტის>პატჩკორდი>ჯავშანტექნიკა > პროდუქტის დეტალები

პროდუქტები

  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600652740774293.png
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600245585291570.jpg
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1603956984573420.jpg

ARMED SC UPC ოპტიკური ბოჭკოვანი პაჩკორდი SX SM BLUE LOW IL 0.9 2.0 3.0 პატჩკორდი


ინტერაქტივი
  • სწრაფი დეტალები
  • უპირატესობა
  • პარტნიორი
  • განაცხადის
  • კითხვა
  • ინტერაქტივი
სწრაფი დეტალები

ბოჭკოვანი შემაერთებელი ზუსტად აკავშირებს ბოჭკოს ორ ბოლო სახეს. ყველაზე მთავარია ორი ბოჭკოს ღერძების გასწორება ისე, რომ გადამცემი ბოჭკოდან გამოყოფილი ოპტიკური ენერგია მაქსიმალურად დაერთოს მიმღებ ბოჭკოს. სისტემაზე გავლენა მინიმუმამდეა დაყვანილი ოპტიკური რგოლში ჩართვის გამო.

ტექნიკური მონაცემები

Itemერთეულისთარიღი
სახელი-PATCHCORD-ARMED-SC / UPC-SC / UPC-SM-G652D-SX-PVC-3.0
PN-APT-PATCHCORD-ARMED-SC / UPC-SC / UPC-SX-3.0
ბოჭკოვანი გაცნობის-G652D/G657A1/G657A2
გამომავალი მეტრიანი-PVC / LSZH
ტალღის სიგრძენმ და1310/1550
Insertion დაკარგვაdB≤ 0.3
დაბრუნების დაკარგვაdB≥50 (PC, UPC) ≥60 (APC
განმეორებადიdB≤ 0.1
დანამატის დროS≥ 1000
ურთიერთშემცვლელობა-≤ 0.2
Tensile ძალაN≥ 50
სამუშაო ტემპი.-40 ~ 75
შენახვის Temp.-40 ~ 85

დეტალების შეგროვება

სიგრძერაოდენობა (ცალი) / კარტომუყაოს ზომა (მმ)NW (კგ)GW (კგ)
1m1600570 * 430 * 4603031.4
2m1200570 * 430 * 4602627.4
3m1000570 * 430 * 46023.625
5m800570 * 430 * 46023.124.5
10m500570 * 430 * 46021.623
15m400570 * 430 * 46025.627
20m320570 * 430 * 46026.527.9

1

პროდუქტის გაყიდვის წერტილი

მიკრო დიამეტრის უჟანგავი ფოლადის გარსის მილის დაცვა

რეზისტენტულია არასწორი ბრუნვის დაზიანებისგან

მაღალი სიმტკიცე, მაღალი შეკუმშვის წინააღმდეგობა, ვირთხის საწინააღმდეგო ნაკბენი

მშენებლობა უფრო მოსახერხებელი და უსაფრთხოა

არ უნდა იდარდოთ ბოჭკოვანი მასალების მშენებლობით გამოწვეულ ზარალზე

პარტნიორი
  • გაურკვეველი

  • გაურკვეველი

  • გაურკვეველი

  • გაურკვეველი

განაცხადის სცენარი

1) LAN, WAN და მეტროს ქსელები                                       

2) FTTH პროექტი და FTTX განლაგება                                       

3) CATV სისტემა                                               

4) GPON, EPON                                       

5) ბოჭკოვანი სატესტო მოწყობილობა                                       

6) მონაცემთა ბაზის გადაცემის ფართოზოლოვანი ქსელი                                               

კითხვა

Q1 შემიძლია შეკვეთის ნიმუში მივიღო ამ პროდუქტისთვის?

A: დიახ, ჩვენ მივესალმებით ნიმუში იმისათვის, რომ შეამოწმოთ და შეამოწმოთ ხარისხი. შერეული ნიმუშები მისაღებია.


Q2. რაც შეეხება ტყვიის დროს?

A: ნიმუშს სჭირდება 1-2 დღე, მასობრივი წარმოების დროს - 1-2 კვირა.


Q3. როგორ დაგირეკავთ საქონელს და რამდენი ხანი დასჭირდება?

A: ჩვენ, როგორც წესი, მოვახდენთ DHL, UPS, FedEx ან TNT. ჩვეულებრივ, 3- დან 5 დღე ჩამოდის. ავიაკომპანია და საზღვაო გადაზიდვები ასევე სურვილისამებრ.


Q4: გთავაზობთ გარანტიას პროდუქტებზე?

დიახ, ჩვენ ვთავაზობთ 1-2 წლიან გარანტიას ჩვენს ოფიციალურ პროდუქტებზე.


Q5: რაც შეეხება მიწოდების დროს?

A: 1) ნიმუშები: ერთ კვირაში. 2) საქონელი: ჩვეულებრივ 15-20 დღე.

კონტაქტი