ყველა კატეგორია

EN

პროდუქტები

  • https://www.qdapt.com/upload/product/1599472373668730.png
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1599472374770475.png

1X2, ფოლადის მილის ტიპი, FBT კუპე, 50: 50


ინტერაქტივი
  • სწრაფი დეტალები
  • უპირატესობა
  • პარტნიორი
  • განაცხადის
  • კითხვა
  • ინტერაქტივი
სწრაფი დეტალები

FBT splitter არის ტიპის ოპტიკური ენერგიის მართვის მოწყობილობა, რომელიც დამზადებულია Fused Biconical Tape ტექნოლოგიის გამოყენებით. იგი გამოირჩევა მცირე ზომის, მაღალი საიმედოობის, იაფი ღირებულებით და არხიდან არხზე კარგი ერთგვაროვნებით და ფართოდ გამოიყენება PON ქსელებში ოპტიკური სიგნალის ენერგიის გაყოფის მისაღწევად.

Item

1x2

ბოჭკოვანი გაცნობის

G657A / G652D

სამუშაო ტალღის სიგრძე

1310 / 1490 / 1550

სტანდარტული ჩასმის დანაკარგი (dB)

≤ 3.7

ერთგვაროვნება (დბ)

≤ 0.8

PDL (დბ)

≤ 0.2

ტალღის სიგრძეზე დამოკიდებული დანაკარგი (dB)

≤ 0.8

დაბრუნება დაკარგვა (dB)

≥55 (PC / UPC), ≥60 (APC)

მიმართულება (დბ)

≥ 55

სამუშაო დრო. განგი

-40 ~ + 85

Item1x2
სიგრძე * სიგანე * სიმაღლე (მმ)3.0*54,3.0*60,3.5*66
ConnectorSC / UPC, SC / APC

პროდუქტის გაყიდვის წერტილი

ჩასმის დაბალი ზარალი, დაბალი PDL და მაღალი საიმედოობა

მაღალი ანაზღაურება და კარგი განმეორებადობა

ფართო ტალღის სიგრძე

არხიდან არხზე შესანიშნავი ერთგვაროვნება

ყველა პროდუქტი აკმაყოფილებს GR-1209-CORE და GR-1221-CORE მოთხოვნებს.

პარტნიორი
  • გაურკვეველი

  • გაურკვეველი

  • გაურკვეველი

  • გაურკვეველი

განაცხადის სცენარი

1) LAN, WAN და მეტროს ქსელები

2) FTTH პროექტი და FTTX განლაგება

3) CATV სისტემა

4) GPON, EPON

5) ბოჭკოვანი სატესტო მოწყობილობა

6) მონაცემთა ბაზის გადაცემის ფართოზოლოვანი ქსელი

კითხვა

Q1 შემიძლია შეკვეთის ნიმუში მივიღო ამ პროდუქტისთვის?

A: დიახ, ჩვენ მივესალმებით ნიმუში იმისათვის, რომ შეამოწმოთ და შეამოწმოთ ხარისხი. შერეული ნიმუშები მისაღებია.


Q2. რაც შეეხება ტყვიის დროს?

A: ნიმუშს სჭირდება 1-2 დღე, მასობრივი წარმოების დროს - 1-2 კვირა.


Q3. როგორ დაგირეკავთ საქონელს და რამდენი ხანი დასჭირდება?

A: ჩვენ, როგორც წესი, მოვახდენთ DHL, UPS, FedEx ან TNT. ჩვეულებრივ, 3- დან 5 დღე ჩამოდის. ავიაკომპანია და საზღვაო გადაზიდვები ასევე სურვილისამებრ.


Q4: გთავაზობთ გარანტიას პროდუქტებზე?

დიახ, ჩვენ ვთავაზობთ 1-2 წლიან გარანტიას ჩვენს ოფიციალურ პროდუქტებზე.


Q5: რაც შეეხება მიწოდების დროს?

A: 1) ნიმუშები: ერთ კვირაში. 2) საქონელი: ჩვეულებრივ 15-20 დღე.

კონტაქტი