ყველა კატეგორია

EN

პროდუქტები

  • https://www.qdapt.com/upload/product/1599470786786427.png
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1599470724110617.png

1X8, ABS-BOX ტიპის სპლიტერი, SC / UPC


ინტერაქტივი
  • სწრაფი დეტალები
  • უპირატესობა
  • პარტნიორი
  • განაცხადის
  • კითხვა
  • ინტერაქტივი
სწრაფი დეტალები

ABS Box Splitter (PLC Splitter) არის კვარცის სუბსტრატის საფუძველზე ინტეგრირებული ტალღის მეგზურის ოპტიკური ენერგიის განაწილება მას აქვს მცირე ზომის, ფართო მოქმედი ტალღის სიგრძის, მაღალი საიმედოობისა და გაყოფის კარგი ერთგვაროვნების მახასიათებლები. განსაკუთრებით შესაფერისია პასიური. ოპტიკური ქსელში (EPON, BPON, GPON და ა.შ.) ცენტრალური ოფისი და ტერმინალური მოწყობილობა უკავშირდება და ოპტიკური სიგნალი იყოფა. ამჟამად არსებობს ორი ტიპის 1 × N და 2 × N. 1 x N და 2 x N გამყოფები თანაბრად ყოფენ ოპტიკურ სიგნალს მრავალ განყოფილებაში ერთი ან ორმაგი შესასვლელიდან, ან პირიქით მუშაობენ მრავალი ოპტიკური სიგნალის ერთ ან ორმაგ ბოჭკოში გადასაყვანად.

Item

1x8

ბოჭკოვანი გაცნობის

G657A / G652D

სამუშაო ტალღის სიგრძე

1260 ნმ ~ 1650 ნმ

სტანდარტული ჩასმის დანაკარგი (dB)

≤ 11

ერთგვაროვნება (დბ)

≤ 0.8

PDL (დბ)

≤ 0.2

ტალღის სიგრძეზე დამოკიდებული დანაკარგი (dB)

≤ 0.8

დაბრუნება დაკარგვა (dB)

≥ 55

მიმართულება (დბ)

≥ 55

სამუშაო დრო. განგი

-40 ~ + 85

Item1x8
სიგრძე * სიგანე * სიმაღლე (მმ)120 * 80 * 10
შეყვანა / გამომავალი (მმ)2.0 / 3.0
ბოჭკოს სიგრძე (მ)1.5 ან მომხმარებლის მიერ განსაზღვრული

პროდუქტის გაყიდვის წერტილი

ჩასმის დაბალი ზარალი, დაბალი PDL და მაღალი საიმედოობა

მაღალი ანაზღაურება და კარგი განმეორებადობა

ფართო ტალღის სიგრძე

არხიდან არხზე შესანიშნავი ერთგვაროვნება

პარტნიორი
  • გაურკვეველი

  • გაურკვეველი

  • გაურკვეველი

  • გაურკვეველი

განაცხადის სცენარი

1) LAN, WAN და მეტროს ქსელები

2) FTTH პროექტი და FTTX განლაგება

3) CATV სისტემა

4) GPON, EPON

5) ბოჭკოვანი სატესტო მოწყობილობა

6) მონაცემთა ბაზის გადაცემის ფართოზოლოვანი ქსელი

კითხვა

Q1 შემიძლია შეკვეთის ნიმუში მივიღო ამ პროდუქტისთვის?

A: დიახ, ჩვენ მივესალმებით ნიმუში იმისათვის, რომ შეამოწმოთ და შეამოწმოთ ხარისხი. შერეული ნიმუშები მისაღებია.


Q2. რაც შეეხება ტყვიის დროს?

A: ნიმუშს სჭირდება 1-2 დღე, მასობრივი წარმოების დროს - 1-2 კვირა.


Q3. როგორ დაგირეკავთ საქონელს და რამდენი ხანი დასჭირდება?

A: ჩვენ, როგორც წესი, მოვახდენთ DHL, UPS, FedEx ან TNT. ჩვეულებრივ, 3- დან 5 დღე ჩამოდის. ავიაკომპანია და საზღვაო გადაზიდვები ასევე სურვილისამებრ.


Q4: გთავაზობთ გარანტიას პროდუქტებზე?

დიახ, ჩვენ ვთავაზობთ 1-2 წლიან გარანტიას ჩვენს ოფიციალურ პროდუქტებზე.


Q5: რაც შეეხება მიწოდების დროს?

A: 1) ნიმუშები: ერთ კვირაში. 2) საქონელი: ჩვეულებრივ 15-20 დღე.

კონტაქტი