ყველა კატეგორია

EN

პროდუქტები

  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600654646179928.png
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600246503759616.jpg
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600246503256427.jpg
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600246505164190.jpg

PLC STAINLESS TUBE SPLITTER MINI TYPE SC APC


ინტერაქტივი
  • სწრაფი დეტალები
  • უპირატესობა
  • პარტნიორი
  • განაცხადის
  • კითხვა
  • ინტერაქტივი
სწრაფი დეტალები

PLC ოპტიკური გამყოფი არის კვარცის სუბსტრატზე დაფუძნებული ტალღის მეგზურის ენერგიის განაწილების ოპტიკური მოწყობილობა. მას აქვს მცირე ზომის, ფართო მოქმედი ტალღის სიგრძის, მაღალი საიმედოობის და კარგი ერთგვაროვნების მახასიათებლები. ეს განსაკუთრებით შესაფერისია პასიური ოპტიკური ქსელებისთვის (EPON, BPON, GPON და ა.შ.) აკავშირებს ცენტრალურ ოფისს და ტერმინალურ მოწყობილობას და ახორციელებს ოპტიკური სიგნალის გაყოფას.

პროდუქტის გაყიდვის წერტილი

ჩასმის დაბალი ზარალი, დაბალი PDL და მაღალი საიმედოობა

მაღალი ანაზღაურება და კარგი განმეორებადობა

ფართო ტალღის სიგრძე

არხიდან არხზე შესანიშნავი ერთგვაროვნება

სტაბილურობა Telcordia GR-1221 და GR-1209

პარტნიორი
  • გაურკვეველი

  • გაურკვეველი

  • გაურკვეველი

  • გაურკვეველი

განაცხადის სცენარი

1) LAN, WAN და მეტროს ქსელები

2) FTTH პროექტი და FTTX განლაგება

3) CATV სისტემა

4) GPON, EPON

5) ბოჭკოვანი სატესტო მოწყობილობა

6) მონაცემთა ბაზის გადაცემის ფართოზოლოვანი ქსელი

კითხვა

Q1 შემიძლია შეკვეთის ნიმუში მივიღო ამ პროდუქტისთვის?

A: დიახ, ჩვენ მივესალმებით ნიმუში იმისათვის, რომ შეამოწმოთ და შეამოწმოთ ხარისხი. შერეული ნიმუშები მისაღებია.


Q2. რაც შეეხება ტყვიის დროს?

A: ნიმუშს სჭირდება 1-2 დღე, მასობრივი წარმოების დროს - 1-2 კვირა.


Q3. როგორ დაგირეკავთ საქონელს და რამდენი ხანი დასჭირდება?

A: ჩვენ, როგორც წესი, მოვახდენთ DHL, UPS, FedEx ან TNT. ჩვეულებრივ, 3- დან 5 დღე ჩამოდის. ავიაკომპანია და საზღვაო გადაზიდვები ასევე სურვილისამებრ.


Q4: გთავაზობთ გარანტიას პროდუქტებზე?

დიახ, ჩვენ ვთავაზობთ 1-2 წლიან გარანტიას ჩვენს ოფიციალურ პროდუქტებზე.


Q5: რაც შეეხება მიწოდების დროს?

A: 1) ნიმუშები: ერთ კვირაში. 2) საქონელი: ჩვეულებრივ 15-20 დღე.

კონტაქტი