Барлық Санаттар

EN
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1599467814396194.png

MINI TYPE SPLITTER, 1x2 1x4 1x8 1x16


сұрақ
  • Қысқаша
  • басымдық
  • серіктес
  • қолдану
  • Жиі қойылатын сұрақтар
  • сұрақ
Қысқаша

параметр Ерекшелігі
Жұмыс толқынының ұзындығы (нм) 1260 ~ 1650
түрі 1x4 1x8 1x16 2x4 2x8 2x16
Insertion Loss (dB) Max. *
Uniformity (dB) Max.*
PDL(dB)Max.*
Directivity (dB) Min * 55
Return Loss (dB) Min * 55 (50)
Operating Temperature(°C) -5 ~ +75
Сақтау температурасы (° C) -40 ~ + 85
Талшықтың ұзындығы 1m or custom length
талшықты түрі Corning  SMF-28e fibe
Қуатты пайдалану (мВт) 300
параметр Ерекшелігі
Жұмыс толқынының ұзындығы (нм) 1260 ~ 1650
түрі 1x32 2x32 1x64
Insertion Loss (dB) Max. *
Uniformity (dB) Max.*
PDL(dB)Max.*
Directivity (dB) Min * 55
Return Loss (dB) Min * 55 (50)
Operating Temperature(°C) -5 ~ +75
Сақтау температурасы (° C) -40 ~ + 85
Талшықтың ұзындығы 1m or custom length
талшықты түрі Corning  SMF-28e fibe
Қуатты пайдалану (мВт) 300
DIMENSION
TYPE 1 * 2,1 * 4,1 * 8 1 * 16 1 * 32 1 * 64
bare(0.25mm) 4 * 4 * 40 4 * 7 * 50 4 * 7 * 50 4 * 12 * 60
mini(0.9mm) 4 * 7 * 60 4 * 7 * 60 6 * 20 * 80 6 * 40 * 100
ABS(2.0mm/3.0mm) 10 * 80 * 100 18 * 80 * 120 18 * 80 * 120 18 * 115 * 141
Slot 130 * 100 * 25 130 * 100 * 50 130 * 100 * 102 130 * 100 * 206
130 * 100 * 206 483 * 44.5 * 200 483 * 44.5 * 200 483 * 44.5 * 200 483 * 89 * 200


Өнімді сату орны

Төмен кірістіру шығыны, төмен PDL және жоғары сенімділік

Жоғары қайтарым жоғалту және жақсы қайталану

Кең толқын диапазоны

Арна-арнаға тамаша біркелкілік

Тұрақтылық Telcordia GR-1221 және GR-1209

серіктес
  • анықталмаған

  • анықталмаған

  • анықталмаған

  • анықталмаған

Қолдану сценарийі

1) LAN, WAN және метро желілері

2) FTTH жобасы және FTTX орналастырулары

3) CATV жүйесі

4) GPON, EPON

5) Талшықты-оптикалық жабдық

6) Broadband Net Transmit мәліметтер базасы

Жиі қойылатын сұрақтар

Q1. Осы өнімге тапсырыс тапсырыс бере аламын ба?

A: Иә, сапаны тексеру және тексеру үшін үлгілік тапсырысты құптаймыз. Аралас үлгілер қолайлы.


Q2. Алдыңғы уақыт туралы не деуге болады?

Ж: Үлгіге 1-2 күн қажет, жаппай өндіруге 1-2 апта қажет.


Q3. Тауарды қалай жібересіз және келу үшін қанша уақыт қажет?

A: Біз әдетте DHL, UPS, FedEx немесе TNT арқылы жөнелтеміз. Әдетте, ол келу үшін 3-5 күн алады. Авиакомпания және теңіз тасымалы да міндетті емес.


Q4: Сіз өнімдерге кепілдік бересіз бе?

Ж: Иә, біз ресми өнімдерімізге 1-2 жылдық кепілдік ұсынамыз.


5-сұрақ: Жеткізу уақыты ше?

Ж: 1) Үлгілер: бір апта ішінде. 2) Тауарлар: әдетте 15-20 күн.

Байланыс