Барлық Санаттар

EN
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600654646179928.png
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600246503759616.jpg
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600246503256427.jpg
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600246505164190.jpg

PLC БОЛМАСЫЗ ТҮТІКЕ СПЛИТТЕРІ MINI TYPE SC APC


сұрақ
  • Қысқаша
  • басымдық
  • серіктес
  • қолдану
  • Жиі қойылатын сұрақтар
  • сұрақ
Қысқаша

PLC оптикалық сплиттері - бұл кварц субстратына негізделген интегралды толқындық бағыттағыш, электр тарату құрылғысы. Ол кішігірім өлшемдерге, кең жұмыс толқындарының диапазонына, жоғары сенімділікке және біркелкі сипаттамаларға ие. Ол әсіресе пассивті оптикалық желілерге (EPON, BPON, GPON және т.б.) орталық кеңсе мен терминал құрылғысын жалғап, оптикалық сигналдың бөлінуін жүзеге асырады.

Өнімді сату орны

Төмен кірістіру шығыны, төмен PDL және жоғары сенімділік

Жоғары қайтарым жоғалту және жақсы қайталану

Кең толқын диапазоны

Арна-арнаға тамаша біркелкілік

Тұрақтылық Telcordia GR-1221 және GR-1209

серіктес
  • анықталмаған

  • анықталмаған

  • анықталмаған

  • анықталмаған

Қолдану сценарийі

1) LAN, WAN және метро желілері

2) FTTH жобасы және FTTX орналастырулары

3) CATV жүйесі

4) GPON, EPON

5) Талшықты-оптикалық жабдық

6) Broadband Net Transmit мәліметтер базасы

Жиі қойылатын сұрақтар

Q1. Осы өнімге тапсырыс тапсырыс бере аламын ба?

A: Иә, сапаны тексеру және тексеру үшін үлгілік тапсырысты құптаймыз. Аралас үлгілер қолайлы.


Q2. Алдыңғы уақыт туралы не деуге болады?

Ж: Үлгіге 1-2 күн қажет, жаппай өндіруге 1-2 апта қажет.


Q3. Тауарды қалай жібересіз және келу үшін қанша уақыт қажет?

A: Біз әдетте DHL, UPS, FedEx немесе TNT арқылы жөнелтеміз. Әдетте, ол келу үшін 3-5 күн алады. Авиакомпания және теңіз тасымалы да міндетті емес.


Q4: Сіз өнімдерге кепілдік бересіз бе?

Ж: Иә, біз ресми өнімдерімізге 1-2 жылдық кепілдік ұсынамыз.


5-сұрақ: Жеткізу уақыты ше?

Ж: 1) Үлгілер: бір апта ішінде. 2) Тауарлар: әдетте 15-20 күн.

Байланыс