Барлық Санаттар

EN

SC талшықты-оптикалық қосқыш

Басты>өнім>Патчкорд>SC талшықты-оптикалық қосқыш > Өнімнің бөлшектері

  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600652378774068.png
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600240757772008.jpg
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600240758783933.jpg
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1603953913820385.jpg

SC APC оптикалық талшық қосқышы GREEN LOW IL қосқышы


сұрақ
  • Қысқаша
  • басымдық
  • серіктес
  • қолдану
  • Жиі қойылатын сұрақтар
  • сұрақ
Қысқаша

Талшықты-оптикалық қосқыш талшықтың екі шеткі бөлігін дәл байланыстырады. Ең бастысы, екі талшықтың осьтерін тураластыру керек, сондықтан өткізгіш талшықтан шығатын оптикалық энергияны қабылдаушы талшықпен максималды байланыстыруға болады. Жүйеге әсер ету оның оптикалық байланыста болуына байланысты барынша азайтылады.

Техникалық мәліметтер

тармақ бірлік мәліметтер
Толық аты-жөніңіз - SC/APC PFIBER OPTICAL CONNECTOR
PN - APT-CONNECTOR-SC/APC-SX-2.0/3.0
талшықты түрі - G652D/G657A1/G657A2
Есептеуіш - ПВХ / LSZH
Толқын ұзындығы нм & 1310 / 1550
Кіріс шығыны dB ≤0.3
Қайтару шығыны dB ≥50 (PC, UPC) ; ≥60 (APC)
Қайталанатын dB ≤0.1
Қосылу уақыты S ≥1000
Өзара алмасу - ≤0.2
Беріктік шегі N ≥50
Жұмыс уақыты. -40 ~ 75
Сақтау Temp. -40 ~ 85

Пакинг мәліметтері

ұзындық Саны (дана) / мультфильм Картонның өлшемі (мм) NW (кг) GW (кг)
1m 1600 570 * 430 * 460 30 31.4
2m 1200 570 * 430 * 460 26 27.4
3m 1000 570 * 430 * 460 23.6 25
5m 800 570 * 430 * 460 23.1 24.5
10m 500 570 * 430 * 460 21.6 23
15m 400 570 * 430 * 460 25.6 27
20m 320 570 * 430 * 460 26.5 27.9

1

Өнімді сату орны

Төмен кірістіру шығыны және жоғары сенімділік                                       

Жоғары қайтарым жоғалту және жақсы қайталану                                       

Тартудың және итерудің жоғары беріктігі                                                   

Кең толқын диапазоны                                               

серіктес
  • анықталмаған

  • анықталмаған

  • анықталмаған

  • анықталмаған

Қолдану сценарийі

1) LAN, WAN және метро желілері

2) FTTH жобасы және FTTX орналастырулары

3) CATV жүйесі

4) GPON, EPON

5) Талшықты-оптикалық жабдық

6) Broadband Net Transmit мәліметтер базасы

Жиі қойылатын сұрақтар

Q1. Осы өнімге тапсырыс тапсырыс бере аламын ба?

A: Иә, сапаны тексеру және тексеру үшін үлгілік тапсырысты құптаймыз. Аралас үлгілер қолайлы.


Q2. Алдыңғы уақыт туралы не деуге болады?

Ж: Үлгіге 1-2 күн қажет, жаппай өндіруге 1-2 апта қажет.


Q3. Тауарды қалай жібересіз және келу үшін қанша уақыт қажет?

A: Біз әдетте DHL, UPS, FedEx немесе TNT арқылы жөнелтеміз. Әдетте, ол келу үшін 3-5 күн алады. Авиакомпания және теңіз тасымалы да міндетті емес.


Q4: Сіз өнімдерге кепілдік бересіз бе?

Ж: Иә, біз ресми өнімдерімізге 1-2 жылдық кепілдік ұсынамыз.


5-сұрақ: Жеткізу уақыты ше?

Ж: 1) Үлгілер: бір апта ішінде. 2) Тауарлар: әдетте 15-20 күн.

Байланыс