ប្រភេទទាំងអស់

EN

ប្រភេទ PLC

ទំព័រដើម>ផលិតផល>ស៊េរីខ្សែកាបអុបទិក>ប្រភេទ PLC > ព័ត៌មានលម្អិតអំពីផលិតផល

ផលិតផល

  • https://www.qdapt.com/upload/product/1599632072156382.png

ស្លាកលេខ ១ ស៊ី ៤, មីនីស៊ីធីអិល, អេ។ អេ។ អេ។ ស៊ី។ អេស។ ស៊ី។ ស្ទ្រីបស្ទ្រីត


ស៊ើបអង្កេត
  • សេចក្ដីលម្អិតរហ័ស
  • អត្ថប្រយោជន៍
  • ដៃគូ
  • ពាក្យស្នើសុំ
  • សំណួរញឹកញាប់
  • ស៊ើបអង្កេត
សេចក្ដីលម្អិតរហ័ស

ធាតុ

1x4

ប្រភេទដែលមានជាតិសរសៃ

G657A / G652D

រលកពន្លឺការងារ

1260nm ~ 1650nm

ការបាត់បង់ការបញ្ចូលតាមស្តង់ដារ (dB)

≤4.1

ឯកសណ្ឋាន (dB)

≤0.8

PDL (dB)

≤0.2

ការបាត់បង់ការពឹងពាក់រលកពន្លឺ (dB)

≤0.8

បាត់បង់ត្រឡប់មកវិញ (DB)

≥55

ការដឹកនាំ (dB)

≥55

សីតុណ្ហភាពប្រតិបត្តិការ។ គង្គា

-៤០ ℃ ~ + ៨៥ ℃

ធាតុ1x4
ប្រវែង * ទទឹង * កំពស់ (ម។ ម។ )60 * 7 * 4
បញ្ចូល / លទ្ធផល (ម។ ម។ )0.9
ប្រវែងជាតិសរសៃ (M)1.5

ចំណុចលក់ផលិតផល

ការបាត់បង់ការបញ្ចូលទាប PDL ទាបនិងភាពជឿជាក់ខ្ពស់

ការបាត់បង់ត្រឡប់មកវិញខ្ពស់និងការធ្វើម្តងទៀតល្អ

ជួររលកធំទូលាយ

ឯកសណ្ឋានឆានែលទៅឆានែលល្អប្រសើរ

ដៃគូ
  • មិនបានកំណត់

  • មិនបានកំណត់

  • មិនបានកំណត់

  • មិនបានកំណត់

សេណារីយ៉ូនៃពាក្យសុំ

១) បណ្តាញ LAN, WAN និង Metro Networks

២) គម្រោង FTTH និងការដាក់ពង្រាយ FTTX

3) ប្រព័ន្ធ CATV

៤) GPON, EPON

៥) ឧបករណ៍តេស្តិ៍អុបទិក

៦) បណ្តាញទិន្ន័យបញ្ជូនទិន្នន័យមូលដ្ឋាន

សំណួរញឹកញាប់

សំណួរទី ១ តើខ្ញុំអាចបញ្ជាទិញគំរូសម្រាប់ផលិតផលនេះបានទេ?

ចម្លើយៈបាទ / ចាសយើងស្វាគមន៍ការបញ្ជាទិញគំរូដើម្បីសាកល្បងនិងពិនិត្យគុណភាព។ សំណាកចម្រុះគឺអាចទទួលយកបាន។


Q2 ។ ចុះចំណែកពេលវេលានាំមុខវិញ?

ចម្លើយ៖ គំរូត្រូវការ ៣-៥ ថ្ងៃពេលវេលាផលិតកម្មធំត្រូវការរយៈពេល ៣-៤ សប្តាហ៍។


Q3 ។ តើអ្នកដឹកជញ្ជូនទំនិញបានយ៉ាងដូចម្តេចហើយវាត្រូវចំណាយពេលប៉ុន្មាន?

មួយ: ជាធម្មតាយើងដឹកទំនិញ DHL, UPS, FedEx ឬ TNT ។ ជាធម្មតាវាត្រូវចំណាយពេល 3-5 ថ្ងៃដើម្បីមកដល់។ ការដឹកជញ្ជូនផ្លូវអាកាសនិងសមុទ្រក៏ស្រេចចិត្ត។


Q4: តើអ្នកផ្តល់ការធានាសម្រាប់ផលិតផលទេ?

ចម្លើយៈបាទ / ចាសយើងផ្តល់ជូនការធានារយៈពេល ១-២ ឆ្នាំចំពោះផលិតផលផ្លូវការរបស់យើង។


សំណួរទី ៥៖ ចុះពេលវេលាចែកចាយ ??

ចម្លើយ៖ ១) គំរូ៖ ក្នុងរយៈពេលមួយសប្តាហ៍។ 1) ទំនិញ: ជាធម្មតា 2-15 ថ្ងៃ។

ទំនាក់ទំនង