All Categories

EN

Tîpa FBT

Serûpel>mal>Rêzeya Hevjîna Fiber Optîk>Tîpa FBT > Berfirehiya hilberê

  • https://www.qdapt.com/upload/product/1599472373668730.png
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1599472374770475.png

1X2, TIPE TUBE STELEZELESTEEL, KUPLERA FBT, 50: 50


Pirs
  • Quick Details
  • Berjewendî
  • partner
  • Bikaranînî
  • Pirs û Bersîv
  • Pirs
Quick Details

FBT splitter is a type of optical power management device that is fabricated using Fused Biconical Tape technology. It features small size, high reliability, cheap cost and good channel-to-channel uniformity, and is widely used in PON networks to realize optical signal power splitting.

Şanî

1x2

Type Fiber

G657A / G652D

Dirêjahiya Wave

1310 / 1490 / 1550

Zirara Danîna Standard (dB)

≤3.7

Yekrengî (dB)

≤0.8

PDL (dB)

≤0.2

Winda girêdayî ya dirêjahiya pêlê (dB)

≤0.8

Loss Return (dB)

≥55 (PC / UPC), ≥60 (APC)

Direktîvî (dB)

≥55

Temperature Operating. Gange

-40 ℃ 85 + XNUMX

Şanî 1x2
Dirêjî * Firehî * Bilindahî (mm) 3.0*54,3.0*60,3.5*66
Connector SC / UPC, SC / APC

Xala Firotina Hilberê

Windakirina têketina kêm, PDL kêm û Baweriya bilind

Windabûna vegera bilind û dubarebûna baş

Dirêjahiya pêla fireh

Yekrengiya kanalê bi kanal a hêja

Hemî hilber hewceyên GR-1209-CORE û GR-1221-CORE pêk tînin.

partner
  • berbiçav

  • berbiçav

  • berbiçav

  • berbiçav

Scenario Application

1) Tevnên LAN, WAN û Metro

2) Projeya FTTH & Karûbarên FTTX

3) Pergala CATV

4) GPON, EPON

5) Amûrên Testê yên Fiber Optîk

6) Daneyên-bingehê Tora Berfireh-Berfireh Veguhestin

Pirs û Bersîv

Q1. Ma ez dikarim ji bo vê hilberê fermanek mînak hebe?

A: Erê, em ji bo nimûneya nimûne ya ku ji îmtîhanê vekolînin û kontrol bikin. Modeleyên tevlîhev têne qebûl kirin.


Q2. Ma çi derheqê rêberê?

A: Sample 1-2 roj hewce dike, wextê hilberîna girseyî 1-2 hefte hewce dike.


Q3. Hûn çawa çargoşe û çiqas dirêj dibe ku werî digerin?

A: Em bi gelemperî ji DHL, UPS, FedEx an TNT ve dişîne. Ew bi gelemperî rojên 3-5 digihêje. Airline and sea shipping also optional.


Q4: Ma hûn ji bo hilberên garantiyê pêşkêş dikin?

A: Erê, em ji bo hilberên xweyên fermî 1-2 salan ermanî pêşkêş dikin.


Q5: Çi dema radestkirinê ??

A: 1) Nimûne: di nav hefteyek de. 2) Mall: Bi gelemperî 15-20 roj.

Paqij bûn