All Categories

EN

Tîpa PLC

Serûpel>mal>Rêzeya Hevjîna Fiber Optîk>Tîpa PLC > Berfirehiya hilberê

  • https://www.qdapt.com/upload/product/1599632072156382.png

1X4, BELAY MINI T TPE, SC / APC BELA BELAVA BELAV


Pirs
  • Quick Details
  • Berjewendî
  • partner
  • Bikaranînî
  • Pirs û Bersîv
  • Pirs
Quick Details

Şanî

1x4

Type Fiber

G657A / G652D

Dirêjahiya Wave

1260nm ~ 1650nm

Zirara Danîna Standard (dB)

≤4.1

Yekrengî (dB)

≤0.8

PDL (dB)

≤0.2

Winda girêdayî ya dirêjahiya pêlê (dB)

≤0.8

Loss Return (dB)

≥55

Direktîvî (dB)

≥55

Temperature Operating. Gange

-40 ℃ 85 + XNUMX

Şanî1x4
Dirêjî * Firehî * Bilindahî (mm)* * * 60 7 4
Input / Output (mm)0.9
Dirêjahiya fîber (M)1.5

Xala Firotina Hilberê

Windakirina têketina kêm, PDL kêm û Baweriya bilind

Windabûna vegera bilind û dubarebûna baş

Dirêjahiya pêla fireh

Yekrengiya kanalê bi kanal a hêja

partner
  • berbiçav

  • berbiçav

  • berbiçav

  • berbiçav

Scenario Application

1) Tevnên LAN, WAN û Metro

2) Projeya FTTH & Karûbarên FTTX

3) Pergala CATV

4) GPON, EPON

5) Amûrên Testê yên Fiber Optîk

6) Daneyên-bingehê Tora Berfireh-Berfireh Veguhestin

Pirs û Bersîv

Q1. Ma ez dikarim ji bo vê hilberê fermanek mînak hebe?

A: Erê, em ji bo nimûneya nimûne ya ku ji îmtîhanê vekolînin û kontrol bikin. Modeleyên tevlîhev têne qebûl kirin.


Q2. Ma çi derheqê rêberê?

A: Sample 1-2 roj hewce dike, wextê hilberîna girseyî 1-2 hefte hewce dike.


Q3. Hûn çawa çargoşe û çiqas dirêj dibe ku werî digerin?

A: Em bi gelemperî ji DHL, UPS, FedEx an TNT ve dişîne. Ew bi gelemperî rojên 3-5 digihêje. Airline and sea shipping also optional.


Q4: Ma hûn ji bo hilberên garantiyê pêşkêş dikin?

A: Erê, em ji bo hilberên xweyên fermî 1-2 salan ermanî pêşkêş dikin.


Q5: Çi dema radestkirinê ??

A: 1) Nimûne: di nav hefteyek de. 2) Mall: Bi gelemperî 15-20 roj.

Paqij bûn