All Categories

EN

Ribbon pigtail

Serûpel>mal>Pigtail>Ribbon pigtail > Berfirehiya hilberê

  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600653801964809.png
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600243929675590.jpg
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600243929837807.jpg

RIBBON PIGTAIL FC APC SC APC


Pirs
  • Quick Details
  • Berjewendî
  • partner
  • Bikaranînî
  • Pirs û Bersîv
  • Pirs
Quick Details

Têkiliya fîberê optîkî du rûyên dawîn ên fîberê bi hev ve girêdide. Ya herî girîng ew e ku tebeqeyên her du teberan werin rêz kirin da ku enerjiya optîkî ya ji fîra veguhastinê derxe dikare bi pîvana herî zêde bi fîbera wergir ve were girêdan. Bandora li ser pergalê ji ber tevlîbûna wê ya di girêdana optîkî de kêm dibe.

Daneyên teknîkî

Şanî Yekbûn Jimare
Nav - PATCHCORD-RIBBON-FC/APC-SM
PN - APT-PATCHCORD-RIBBON-FC/APC-SM
Type Fiber - G652D/G657A1/G657A2
Meterial derketin - PVC / LSZH
Mehridad nm & 1310 / 1550
Windabûna navîn dB ≤0.3
Windabûna vegerandin dB ≥50 (PC, UPC) ≥60 APC
Dûbare kirin dB ≤0.1
Demên plug S ≥1000
Ragihandin - ≤0.2
Hêza tansîl N ≥50
Tempîna xebatê. -40 ~ 75
Temp Storage. -40 ~ 85

Danasîna hûrguliyan

Dirêjî Qasî (parçe) / karto Mezinahiya kartonê (mm) NW (kg) GW (kg)
1m 1600 * * * 570 430 460 30 31.4
2m 1200 * * * 570 430 460 26 27.4
3m 1000 * * * 570 430 460 23.6 25
5m 800 * * * 570 430 460 23.1 24.5
10m 500 * * * 570 430 460 21.6 23
15m 400 * * * 570 430 460 25.6 27
20m 320 * * * 570 430 460 26.5 27.9

1

Xala Firotina Hilberê

Windabûna insertion Low, û pêbaweriya High

Windabûna vegera bilind û dubarebûna baş

Hêza bilind a kişandin û xistin

Dirêjahiya pêla fireh

partner
  • berbiçav

  • berbiçav

  • berbiçav

  • berbiçav

Scenario Application

1) Tevnên LAN, WAN û Metro                                       

2) Projeya FTTH & Karûbarên FTTX                                       

3) Pergala CATV                                               

4) GPON, EPON                                       

5) Amûrên Testê yên Fiber Optîk                                       

6) Daneyên-bingehê Tora Berfireh-Berfireh Veguhestin                                               

Pirs û Bersîv

Q1. Ma ez dikarim ji bo vê hilberê fermanek mînak hebe?

A: Erê, em ji bo nimûneya nimûne ya ku ji îmtîhanê vekolînin û kontrol bikin. Modeleyên tevlîhev têne qebûl kirin.


Q2. Ma çi derheqê rêberê?

A: Sample 1-2 roj hewce dike, wextê hilberîna girseyî 1-2 hefte hewce dike.


Q3. Hûn çawa çargoşe û çiqas dirêj dibe ku werî digerin?

A: Em bi gelemperî ji DHL, UPS, FedEx an TNT ve dişîne. Ew bi gelemperî rojên 3-5 digihêje. Airline and sea shipping also optional.


Q4: Ma hûn ji bo hilberên garantiyê pêşkêş dikin?

A: Erê, em ji bo hilberên xweyên fermî 1-2 salan ermanî pêşkêş dikin.


Q5: Çi dema radestkirinê ??

A: 1) Nimûne: di nav hefteyek de. 2) Mall: Bi gelemperî 15-20 roj.

Paqij bûn