all Kategorie

EN

Basis Gare Kabel

Home>Produit>Schwanz>Basis Gare Kabel > Produkt Detail

  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600652678531901.png
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600246206435732.jpg
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600246205461381.jpg
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600246206932061.jpg

OUTDOOR OPTIC FIBER PATCHCORD SC UPC FC UPC


Ëmfro
  • Quick Detailer
  • Virdeel
  • Partner
  • Applikatioun
  • FAQ
  • Ëmfro
Quick Detailer

De Glasfaserverbinder verbënnt präzis déi zwee Endfläche vun der Faser. Dat Wichtegst ass d'Achsen vun den zwou Faseren auszeschaffen, sou datt d'optesch Energieausgab vun der iwwerdroender Faser maximal mat der Erhalenfaser gekoppelt ka ginn. Den Impakt op de System gëtt miniméiert wéinst senger Bedeelegung am optesche Link.

Tech Daten

KuurzmeldungEenheetDaten
Numm-PATCHCORD FC / UPC-FC / UPC SM G652D SX PVC 3.0
PN-APT-TX-FC / UPC-FC / UPC-SX-D2-PVC-3.0
Léngen Type-G652D/G657A1/G657A2
Ausgang Meterial-PVC / LSZH
Wellelängtnm &1310 / 1550
Insertion VerloschtdB≤0.3
Retour VerloschtdB≥50 (PC, UPC) ; ≥60 (APC)
WidderhuelbardB≤0.1
Plug ZäitenS≥1000
Austauschbarkeet-≤0.2
KraaftstäerktN≥50
Aarbechts Temp.-40 ~ 75
Stockage Server.-40 ~ 85

Paken Detailer

LängtUnzuel (pcs) / KartoKartong Gréisst (mm)NW (kg)GW (kg)
1m1600* * 570 430 4603031.4
2m1200* * 570 430 4602627.4
3m1000* * 570 430 46023.625
5m800* * 570 430 46023.124.5
10m500* * 570 430 46021.623
15m400* * 570 430 46025.627
20m320* * 570 430 46026.527.9

1

Produit Verkaf Punkt

Adopt héich-Kraaft Middegkeet resistent Faser fir d'Zouverlässegkeet an d'Liewe vum Feldkabel a verschiddenen haarde Konditiounen ze garantéieren

Déi speziell Beschichtungsschicht an déi sekundär Beschichtungsstruktur kënne mechanesch an Ëmweltbelaaschtunge absorbéieren, an den Uschlossverloscht vum Kabel ass kleng

Héich Kraaft, Liichtgewiicht an héich Gewiicht-Gewiicht-Verhältnis; déi ronn Mantel ass kompakt an ass besonnesch gëeegent fir ëmmer erëm zréckzekréien

Flam-retardant héich-Kraaft Schutzmoossnamen Hülse, héije Sauerstoff Index, gutt Flam retardancy, Ueleg a chemesche corrosion Resistenz, Tréine Resistenz, niddreg Temperatur Flexibilitéit, staark Elastizitéit, gutt Stress Prellbock, wear-resistent géint Drock jacket

Partner
  • ondefinéiert

  • ondefinéiert

  • ondefinéiert

  • ondefinéiert

Applikatiounsszenario

1) LAN, WAN a Metro Netzwierker                                       

2) FTTH Projet & FTTX Deployementer                                       

3) CATV System                                               

4) GPON, EPON                                       

5) Fiber Optic Test Ausrüstung                                       

6) Datebasis Transmissioun Breetband Net                                               

FAQ

Q1. Kann ech eng Probe Bestellung fir dëst Produkt kréien?

A: Jo, mir begréisse Prouweauwe fir ze testen a Qualitéit prüfen. Mixed Proben si akzeptabel.


Q2. Wéi iwwer d'Leedungszäit?

A: Probe brauch 1-2 Deeg, Masseproduktiounszäit brauch 1-2 Wochen.


Q3. Wéi fuert Dir d'Wueren a wéi laang brauch et fir z'entwéckelen?

A: Mir normalerweis ship by DHL, UPS, FedEx oder TNT. Et nëtzt normalerweis 3-5 Deeg fir ze kommen. Airline a Schëfferversécherung och optional.


Q4: Sidd Dir Garantie fir d'Produkter?

A: Jo, mir bidden 1-2 Joer Garantie fir eis formell Produkter.


Q5: Wat iwwer d'Liwwerzäit ??

A: 1) Echantillon: bannent enger Woch. 2) Wueren: 15-20 Deeg normalerweis.

Kontaktéiert eis