all Kategorie

EN
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1599472373668730.png
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1599472374770475.png

1X2, STAINLESSSTEEL TUBE TYPE, FBT COUPLER, 50: 50


Ëmfro
  • Quick Detailer
  • Virdeel
  • Partner
  • Applikatioun
  • FAQ
  • Ëmfro
Quick Detailer

FBT Splitter ass eng Aart vun opteschen Energieverwaltungsapparat déi mat Fused Biconical Tape Technologie fabrizéiert ginn. Et huet kleng Gréisst, héich Zouverlässegkeet, bëlleg Käschten a gutt Kanal-zu-Kanal Uniformitéit, a gëtt wäit a PON Netzwierker benotzt fir optesch Signal Stroumspaltung ze realiséieren.

Kuurzmeldung

1x2

Léngen Type

G657A / G652D

Schaffen Wellelängt

1310 / 1490 / 1550

Standard Insertion Verloscht (dB)

≤3.7

Uniformitéit (DB)

≤0.8

PDL (DB)

≤0.2

Wellelängt Ofhängeg Verloscht (DB)

≤0.8

Zeréck Verloscht (DB)

≥55 (PC / UPC), ≥60 (APC)

Direktivitéit (DB)

≥55

Betribssystemer Temp. Gange

-40 ℃ ~ + 85 ℃

Kuurzmeldung1x2
Längt * Breet * Héicht (mm)3.0*54,3.0*60,3.5*66
wäert bewegenSC / UPC, SC / APC

Produit Verkaf Punkt

Niddereg Insertion Verloscht, Low PDL an High Zuverlässegkeet

Héije Retourverloscht a Gutt Widderhuelbarkeet

Breet Wellelängteberäich

Excellent Kanal-zu-Kanal Uniformitéit

All Produkter erfëllen GR-1209-CORE an GR-1221-CORE Ufuerderungen.

Partner
  • ondefinéiert

  • ondefinéiert

  • ondefinéiert

  • ondefinéiert

Applikatiounsszenario

1) LAN, WAN a Metro Netzwierker

2) FTTH Projet & FTTX Deployementer

3) CATV System

4) GPON, EPON

5) Fiber Optic Test Ausrüstung

6) Datebasis Transmissioun Breetband Net

FAQ

Q1. Kann ech eng Probe Bestellung fir dëst Produkt kréien?

A: Jo, mir begréisse Prouweauwe fir ze testen a Qualitéit prüfen. Mixed Proben si akzeptabel.


Q2. Wéi iwwer d'Leedungszäit?

A: Probe brauch 1-2 Deeg, Masseproduktiounszäit brauch 1-2 Wochen.


Q3. Wéi fuert Dir d'Wueren a wéi laang brauch et fir z'entwéckelen?

A: Mir normalerweis ship by DHL, UPS, FedEx oder TNT. Et nëtzt normalerweis 3-5 Deeg fir ze kommen. Airline a Schëfferversécherung och optional.


Q4: Sidd Dir Garantie fir d'Produkter?

A: Jo, mir bidden 1-2 Joer Garantie fir eis formell Produkter.


Q5: Wat iwwer d'Liwwerzäit ??

A: 1) Echantillon: bannent enger Woch. 2) Wueren: 15-20 Deeg normalerweis.

Kontaktéiert eis