all Kategorie

EN
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1599471074115290.png

1X16, ABS-BOX TYPE SPLITTER, SC / UPC


Ëmfro
  • Quick Detailer
  • Virdeel
  • Partner
  • Applikatioun
  • FAQ
  • Ëmfro
Quick Detailer

ABS Box Splitter (PLC Splitter) ass en integréierte Waveguide opteschen Energieverdeelungsapparat baséiert op Quarzssubstrat. Et huet d'Charakteristike vu klenger Gréisst, breet Betribswellelängteberäich, héich Zouverlässegkeet a gutt Uniformitéit vum Trennen. Et ass besonnesch passend fir passiv. Am opteschen Netzwierk (EPON, BPON, GPON, asw.) Sinn d'Zentralamt an den Terminalapparat ugeschloss an dat optescht Signal gëtt opgedeelt. Et ginn de Moment zwou Aarte vun 1 × N an 2 × N. Den 1 x N an 2 x N Spaltter deelen d'optescht Signal gleichméisseg an e puer Ausgänge vun engem eenzegen oder duebelen Inlet, oder schaffen am Géigendeel fir méi optesch Signaler an eng eenzeg oder duebel Faser ze dirigéieren.

Kuurzmeldung

1x16

Léngen Type

G657A / G652D

Schaffen Wellelängt

1260nm ~ 1650nm

Standard Insertion Verloscht (dB)

≤13.7

Uniformitéit (DB)

≤0.8

PDL (DB)

≤0.2

Wellelängt Ofhängeg Verloscht (DB)

≤0.8

Zeréck Verloscht (DB)

≥55

Direktivitéit (DB)

≥55

Betribssystemer Temp. Gange

-40 ℃ ~ + 85 ℃

Kuurzmeldung1x16
Längt * Breet * Héicht (mm)* * 120 80 18
Input / Output (mm)2.0 / 3.0
Léngen Längt (M)1.5 oder Client definéiert

Produit Verkaf Punkt

Niddereg Insertion Verloscht, Low PDL an High Zuverlässegkeet

Héije Retourverloscht a Gutt Widderhuelbarkeet

Breet Wellelängteberäich

Excellent Kanal-zu-Kanal Uniformitéit

Partner
  • ondefinéiert

  • ondefinéiert

  • ondefinéiert

  • ondefinéiert

Applikatiounsszenario

1) LAN, WAN a Metro Netzwierker

2) FTTH Projet & FTTX Deployementer

3) CATV System

4) GPON, EPON

5) Fiber Optic Test Ausrüstung

6) Datebasis Transmissioun Breetband Net

FAQ

Q1. Kann ech eng Probe Bestellung fir dëst Produkt kréien?

A: Jo, mir begréisse Prouweauwe fir ze testen a Qualitéit prüfen. Mixed Proben si akzeptabel.


Q2. Wéi iwwer d'Leedungszäit?

A: Probe brauch 1-2 Deeg, Masseproduktiounszäit brauch 1-2 Wochen.


Q3. Wéi fuert Dir d'Wueren a wéi laang brauch et fir z'entwéckelen?

A: Mir normalerweis ship by DHL, UPS, FedEx oder TNT. Et nëtzt normalerweis 3-5 Deeg fir ze kommen. Airline a Schëfferversécherung och optional.


Q4: Sidd Dir Garantie fir d'Produkter?

A: Jo, mir bidden 1-2 Joer Garantie fir eis formell Produkter.


Q5: Wat iwwer d'Liwwerzäit ??

A: 1) Echantillon: bannent enger Woch. 2) Wueren: 15-20 Deeg normalerweis.

Kontaktéiert eis