all Kategorie

EN
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600654646179928.png
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600246503759616.jpg
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600246503256427.jpg
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600246505164190.jpg

PLC STAINLESS TUBE SPLITTER MINI TYPE SC APC


Ëmfro
  • Quick Detailer
  • Virdeel
  • Partner
  • Applikatioun
  • FAQ
  • Ëmfro
Quick Detailer

PLC optesch Splitter ass en integréierte Waveguide opteschen Energieverdeelungsapparat baséiert op Quarzsubstrat. Et huet d'Charakteristike vu klenger Gréisst, breet Betribswellelängt, héich Zouverlässegkeet a gutt Uniformitéit. Et ass besonnesch passend fir passiv optesch Netzwierker (EPON, BPON, GPON, etc.) verbënnt d'Zentralamt an den Terminalapparat an implementéiert d'Splitting vum opteschen Signal.

Produit Verkaf Punkt

Niddereg Insertion Verloscht, Low PDL an High Zuverlässegkeet

Héije Retourverloscht a Gutt Widderhuelbarkeet

Breet Wellelängteberäich

Excellent Kanal-zu-Kanal Uniformitéit

Stabilitéit Telcordia GR-1221 a GR-1209

Partner
  • ondefinéiert

  • ondefinéiert

  • ondefinéiert

  • ondefinéiert

Applikatiounsszenario

1) LAN, WAN a Metro Netzwierker

2) FTTH Projet & FTTX Deployementer

3) CATV System

4) GPON, EPON

5) Fiber Optic Test Ausrüstung

6) Datebasis Transmissioun Breetband Net

FAQ

Q1. Kann ech eng Probe Bestellung fir dëst Produkt kréien?

A: Jo, mir begréisse Prouweauwe fir ze testen a Qualitéit prüfen. Mixed Proben si akzeptabel.


Q2. Wéi iwwer d'Leedungszäit?

A: Probe brauch 1-2 Deeg, Masseproduktiounszäit brauch 1-2 Wochen.


Q3. Wéi fuert Dir d'Wueren a wéi laang brauch et fir z'entwéckelen?

A: Mir normalerweis ship by DHL, UPS, FedEx oder TNT. Et nëtzt normalerweis 3-5 Deeg fir ze kommen. Airline a Schëfferversécherung och optional.


Q4: Sidd Dir Garantie fir d'Produkter?

A: Jo, mir bidden 1-2 Joer Garantie fir eis formell Produkter.


Q5: Wat iwwer d'Liwwerzäit ??

A: 1) Echantillon: bannent enger Woch. 2) Wueren: 15-20 Deeg normalerweis.

Kontaktéiert eis