ທຸກຫມວດຫມູ່

EN

ຕົວເຊື່ອມຕໍ່ໃຍແກ້ວນໍາແສງ FC

ໜ້າ ທຳ ອິດ>ຜະ​ລິດ​ຕະ​ພັນ>ແພັດເກດ>ຕົວເຊື່ອມຕໍ່ໃຍແກ້ວນໍາແສງ FC > ລາຍລະອຽດຂອງສິນຄ້າ

ຜະລິດຕະພັນ

  • https://www.qdapt.com/upload/product/1599528524412432.png
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1604280867201149.jpg
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1604280866797871.jpg
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1604280867335630.jpg

FC UPC OPTICAL FIBER PATCHCORD SX SM BLACK LOW IL 0.9 2.0 3.0 PATCHCORD


ການສອບຖາມ
  • ລາຍລະອຽດດ່ວນ
  • ປະໂຫຍດ
  • ຄູ່ຮ່ວມງານ
  • ຄໍາຮ້ອງສະຫມັກ
  • FAQ
  • ການສອບຖາມ
ລາຍລະອຽດດ່ວນ

ຕົວເຊື່ອມຕໍ່ໃຍແກ້ວນໍາແສງເຊື່ອມຕໍ່ໄດ້ຢ່າງແນ່ນອນສອງດ້ານຂອງເສັ້ນໃຍ. ສິ່ງທີ່ ສຳ ຄັນທີ່ສຸດແມ່ນການຈັດເພົາແກນສອງເສັ້ນເພື່ອໃຫ້ຜົນຜະລິດພະລັງງານ optical ຈາກການສົ່ງຕໍ່ເສັ້ນໄຍສາມາດບວກກັບເສັ້ນໃຍຮັບໃນຂອບເຂດສູງສຸດ. ຜົນກະທົບຕໍ່ລະບົບດັ່ງກ່າວແມ່ນມີ ໜ້ອຍ ທີ່ສຸດຍ້ອນການມີສ່ວນຮ່ວມໃນການເຊື່ອມຕໍ່ທາງສາຍຕາ.

ຂໍ້ມູນເຕັກໂນໂລຢີ

ລາຍການຫນ່ວຍບໍລິການຂໍ້ມູນ
ຊື່-PATCHCORD FC / UPC-FC / UPC SM G652D SX PVC 3.0
PN-APT-TX-FC / UPC-FC / UPC-SX-D2-PVC-3.0
ປະເພດເສັ້ນໄຍ-G652D/G657A1/G657A2
ຜົນຜະລິດແມັດກ້ອນ-PVC / LSZH
Wavelengthnm &1310 / 1550
ການສູນເສຍການແຊກdB≤0.3
ການສູນເສຍຜົນຕອບແທນdB≥50 (PC, UPC) ≥≥60 (APC)
ເຮັດເລື້ມຄືນdB≤0.1
ເວລາສຽບS≥1000
ຄວາມສາມາດແລກປ່ຽນກັນໄດ້-≤0.2
ຄວາມເຂັ້ມແຂງ tensileN≥50
Temp ເຮັດວຽກ.-40 ~ 75
Temp ການເກັບຮັກສາ.-40 ~ 85

ເຮັດລາຍລະອຽດ

ຄວາມຍາວQty (pcs) / cartoຂະ ໜາດ ກ່ອງ (ມມ)NW (ກິໂລກໍາ)GW (kg)
1m1600570 * 430 * 4603031.4
2m1200570 * 430 * 4602627.4
3m1000570 * 430 * 46023.625
5m800570 * 430 * 46023.124.5
10m500570 * 430 * 46021.623
15m400570 * 430 * 46025.627
20m320570 * 430 * 46026.527.9

1

ຈຸດຂາຍສິນຄ້າ

ການສູນເສຍບ່ອນຕໍ່າ, ແລະຄວາມຫນ້າເຊື່ອຖືສູງ                                       

ການສູນເສຍຜົນຕອບແທນສູງແລະການເຮັດຊ້ ຳ ໄດ້ດີ                                       

ຄວາມເຂັ້ມແຂງສູງຂອງການດຶງແລະຍູ້                                               

ລະດັບຄວາມກວ້າງຂອງຄື້ນ                                               

ຄູ່ຮ່ວມງານ
  • undefined

  • undefined

  • undefined

  • undefined

ສະຖານະການສະ ໝັກ

1) LAN, WAN ແລະ Metro Networks

2) ໂຄງການ FTTH & ການ ນຳ ໃຊ້ FTTX

3) ລະບົບ CATV

4) GPON, EPON

5) ອຸປະກອນທົດສອບໃຍແກ້ວ ນຳ ແສງ

6) Data-base Transmit Broadband Net

FAQ

ຄຳ ຖາມທີ 1. ຂ້ອຍສາມາດສັ່ງຊື້ຕົວຢ່າງໄດ້ ສຳ ລັບສິນຄ້ານີ້ບໍ?

A: ແມ່ນ, ພວກເຮົາຍິນດີຕ້ອນຮັບຄໍາສັ່ງຕົວຢ່າງທີ່ຈະທົດສອບແລະກວດເບິ່ງຄຸນນະພາບ. ຕົວຢ່າງປະສົມປະສານທີ່ຍອມຮັບໄດ້.


Q2 ຈະເປັນແນວໃດກ່ຽວກັບເວລານໍາ?

A: ຕົວຢ່າງຕ້ອງການ 1-2 ວັນ, ເວລາການຜະລິດ ຈຳ ນວນຫລາຍຕ້ອງໃຊ້ເວລາ 1-2 ອາທິດ.


Q3 ທ່ານສົ່ງສິນຄ້າແລະໄລຍະເວລາດົນປານໃດມາຮອດ?

A: ພວກເຮົາປົກກະຕິແລ້ວຂົນສົ່ງໂດຍ DHL, UPS, FedEx ຫຼື TNT. ມັນມັກຈະໃຊ້ເວລາ 3-5 ມື້ເພື່ອມາຮອດ. ເຮືອບິນແລະສາຍທາງທະເລຍັງສາມາດເລືອກໄດ້.


Q4: ທ່ານສະເຫນີການຮັບປະກັນສໍາລັບຜະລິດຕະພັນບໍ?

A: ແມ່ນແລ້ວ, ພວກເຮົາສະເຫນີການຮັບປະກັນ 1-2 ປີຕໍ່ຜະລິດຕະພັນທີ່ເປັນທາງການຂອງພວກເຮົາ.


Q5: ຈະເປັນແນວໃດກ່ຽວກັບເວລາສົ່ງສິນຄ້າ ??

A: 1) ຕົວຢ່າງ: ພາຍໃນ ໜຶ່ງ ອາທິດ. 2) ສິນຄ້າ: ປົກກະຕິແລ້ວ 15-20 ວັນ.

ຕິດ​ຕໍ່​ພວກ​ເຮົາ