< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1367055820384037&ev=PageView&noscript=1" />
Visos kategorijos

EN
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1599472373668730.png
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1599472374770475.png

1X2, Nerūdijančio plieno vamzdžių tipas, FBT jungtys, 50: 50


tyrimas
  • Glausta išsami informacija
  • pranašumas
  • partneris
  • taikymas
  • DUK
  • tyrimas
Glausta išsami informacija

FBT skirstytuvas yra optinio maitinimo valdymo įrenginio tipas, pagamintas naudojant Fused Biconical Tape technologiją. Jis pasižymi mažu dydžiu, dideliu patikimumu, pigiomis sąnaudomis ir geru kanalų vienodumu ir yra plačiai naudojamas PON tinkluose optinio signalo galios padalijimui realizuoti.

Punktas

1x2

pluošto tipas

G657A / G652D

Darbinis bangos ilgis

1310 / 1490 / 1550

Standartinis įterpimo praradimas (dB)

≤ 3.7

Vienodumas (dB)

≤ 0.8

PDL (dB)

≤ 0.2

Bangos ilgio priklausomas nuostolis (dB)

≤ 0.8

Grįžti praradimas (dB)

≥55 (PC / UPC), ≥ 60 (APC)

Kryptingumas (dB)

≥55

Veikimo temperatūra Gange

-40 ℃ ~ + 85 ℃

Punktas1x2
Ilgis * plotis * aukštis (mm)3.0*54,3.0*60,3.5*66
jungtisSC / UPC, SC / APC

Produktų pardavimo taškas

Mažas įdėjimo nuostolis, mažas PDL ir didelis patikimumas

Didelis grąžos praradimas ir geras pakartojamumas

Platus bangų ilgių diapazonas

Puikus kanalų vienodumas

Visi gaminiai atitinka GR-1209-CORE ir GR-1221-CORE reikalavimus.

partneris
  • neapibrėžta

  • neapibrėžta

  • neapibrėžta

  • neapibrėžta

Taikymo scenarijus

1) LAN, WAN ir Metro tinklai

2) FTTH projektas ir FTTX diegimas

3) CATV sistema

4) GPON, EPON

5) Optinio pluošto bandymo įranga

6) Duomenų bazė perduoda plačiajuosčio ryšio tinklą

DUK

Q1. Ar galiu gauti šio produkto pavyzdinį užsakymą?

A: Taip, mes sveikiname pavyzdį, kad išbandytume ir patikrintume kokybę. Mišrūs pavyzdžiai yra priimtini.


Q2. Ką apie švino laiką?

A: Mėginiui reikia 1–2 dienų, masinės gamybos laikotarpiui - 1–2 savaitės.


Q3. Kaip siunčiate prekes ir kiek laiko reikia atvykti?

A: Paprastai mes siunčiame DHL, UPS, FedEx ar TNT. Paprastai 3-5 d. Atvyksta. Oro linijų ir jūrų laivyba taip pat neprivaloma.


Q4: Ar siūlote produktų garantiją?

A: Taip, oficialiems gaminiams siūlome 1-2 metų garantiją.


5 klausimas: kaip dėl pristatymo laiko?

A: 1) mėginiai: per vieną savaitę. 2) Prekės: paprastai 15-20 dienų.

Kontaktai