< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1367055820384037&ev=PageView&noscript=1" />
Visos kategorijos

EN

Optinis jungiklis-1X1

Pagrindinis puslapis>produktas>Optinis pluošto jungiklis>Optinis jungiklis-1X1 > Informacija apie gaminį

  • https://www.qdapt.com/upload/product/1606453683181931.jpg
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1606453687590756.jpg

Optinis jungiklis-1X1


tyrimas
  • Glausta išsami informacija
  • pranašumas
  • partneris
  • taikymas
  • DUK
  • tyrimas
Glausta išsami informacija

„QDAPT“ pluoštiniai optiniai jungikliai yra pagrįsti mikromechaniniu / mikrooptiniu dizainu, turinčiu didelio tikslumo optiką. Jie pasižymi puikiais parametrais, ypatingu lankstumu ir ilgalaikiu stabilumu įvairioms programoms. Jungikliai yra prieinami plačiam spektrui, pradedant ultravioletiniais spinduliais ir baigiant infraraudonaisiais spinduliais. Juos galima gaminti ir valdyti praktiškai su bet kokiu pluoštu (tiek kaskadiniu, tiek be kaskados), daugeliu sąsajų ir beveik bet kokio dydžio korpusu.

Techniniai duomenys

ParametraiVienetasTZ-FSW-1 × 2
Bangos ilgio diapazonasnm850±40 / 1300±401260 ~ 1650
Bandymo bangos ilgisnm850 / 13001310 / 1550
1, 2 įterpimo nuostoliaidBTipas: 0.5Daugiausiai: 0.8Tipas: 0.4Daugiausiai: 0.6
Grąžinimo nuostolis 1, 2dBMM ≥ 30 SM ≥ 50
1 kreivėdBMM ≥ 65 SM ≥ 70
PDLdB≤ 0.05
WDLdB≤ 0.25
PakartojamumasdB≤ ± 0.02
Darbinė įtampaV3.0 arba 5.0
Ilgaamžiškumasciklai≥ 10 milijonų
Perjungimo laikasms≤ 8
Optinė galiamW≤ 500
Darbinė temperatūra-20 ~ + 70
Laikymo temperatūra-40 ~ + 85
Santykinė drėgmė%5 ~ 95
svorisg14
dimensijamm(L) 27.0 × (W) 12.0 × (H) 8.2 ± 0.2 arba kliento dizainas
Pastaba: 1. Veikimo temperatūroje ir SOP.2. Išskyrus jungtis.

Smeigtukų konfigūracijos

TipasvalstybėsOptinis maršrutasElektrinė pavaraBūsenos jutiklis
1 × 1Smeigtukas 1Smeigtukas 5Smeigtukas 6Smeigtukas 102–3 kaiščiai3–4 kaiščiai7–8 kaiščiai8–9 kaiščiai
UžsikimšimasAŠviesa arti------GNDV+artiAtvirasAtvirasarti
BP1-P2V+GND------AtvirasartiartiAtviras
NefiksuojamasAŠviesa arti------------artiAtvirasAtvirasarti
BP1-P2V+------GNDAtvirasartiartiAtviras

Optinis maršrutas

Valstybė AB būsena
微 信 图片 _20201127123856微 信 图片 _20201127123926

dimensija

图片 2

Elektrotechnikos specifikacija

SpecifikacijaĮtampadabartinisAtsparumas
5Vfiksavimas4.5 ~ 5.5 V36 ~ 44 mA125 Ω
5VNefiksuojamas4.5 ~ 5.5 V26 ~ 32 mA175 Ω
3Vfiksavimas2.7 ~ 3.3 V54 ~ 66 mA50 Ω
3VNefiksuojamas2.7 ~ 3.3 V39 ~ 47 mA70 Ω

užsakymo informacija

pluošto tipasĮtampaJungiklio tipasBandymo bangos ilgis„TubeType“Pluošto ilgisjungtis
SM: SM, 9/1253: 3VL: Fiksavimas850: 850 nm25: 250um05: 0.5 m ± 5 cmFP:FC/PC,FA:FC/APC
M5: MM, 50/1251310: 1310 nm90: 90um10: 1.0 m ± 5 cmSP:SC/PC,SA:SC/APC
M6: MM, 62.5/1255: 5VN: Nefiksuojamas13/15: 1310 / 1550nmX: Kiti15: 1.5 m ± 5 cmLP:LC/PC,LA:LC/APC
X: KitiX: Kiti
X: KitiOO: Nėra, X: Kiti

Pakavimo detalės

Optinis jungiklisPCS / dėžutė (mm)PCS / dėžutė (dydis-mm / vnt)GW (kg)
vidinis langas290 * 280 * 65500.6
Išorinė dėžutė570 * 430 * 4607508

Produktų pardavimo taškas

Trumpiausias perjungimo laikas

Žemas įterpties nuostoliai

Poliarizaciją palaikanti

Visos matricos / neužblokuojančios matricos

Didelis optinis našumas

Beveik bet koks pluoštas, tinkamas naudoti

350 nm - 1,650 XNUMX nm su vieno modulio skaidulomis

A200 nm – 2,400 nm su daugiamodėmis skaidulomis

Ilgalaikis stabilumas

Kokybės sertifikatas: ISO9001: 2015, ROHS

partneris
  • neapibrėžta

  • neapibrėžta

  • neapibrėžta

  • neapibrėžta

Taikymo scenarijus

1) Duomenų ryšiai ir tinklai

2) Gamyklos automatika

3) Energetika ir infrastruktūra

4) optinė metrologija, mašinos ir jutikliai

5) automobiliai ir sunkvežimiai

6) Jūrinis / jūrinis

7) Transportas

8) Sveikatos priežiūra

9) Elektros prietaisai

10) Elektromobilumas                                            

DUK
  • Q1. Ar galiu gauti šio produkto pavyzdinį užsakymą?

    A: Taip, mes sveikiname pavyzdį, kad išbandytume ir patikrintume kokybę. Mišrūs pavyzdžiai yra priimtini.

  • Q2. Ką apie švino laiką?

    A: Mėginiui reikia 1–2 dienų, masinės gamybos laikotarpiui - 1–2 savaitės.

  • Q3. Kaip siunčiate prekes ir kiek laiko reikia atvykti?

    A: Paprastai mes siunčiame DHL, UPS, FedEx ar TNT. Paprastai 3-5 d. Atvyksta. Oro linijų ir jūrų laivyba taip pat neprivaloma.

  • Q4: Ar siūlote produktų garantiją?

    A: Taip, oficialiems gaminiams siūlome 1-2 metų garantiją.

  • 5 klausimas: kaip dėl pristatymo laiko?

    A: 1) mėginiai: per vieną savaitę. 2) Prekės: paprastai 15-20 dienų.

Kontaktai