< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1367055820384037&ev=PageView&noscript=1" />
Visos kategorijos

EN
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1599471273488009.png

1X8, SLOT TYPE SPLITTER, SC / UPC


tyrimas
  • Glausta išsami informacija
  • pranašumas
  • partneris
  • taikymas
  • DUK
  • tyrimas
Glausta išsami informacija

Plyšinio tipo skirstytuvas (PLC skirstytuvas) yra integruotas bangolaidžio optinio energijos paskirstymo įrenginys, pagrįstas kvarciniu substratu. Jis turi mažo dydžio, plataus veikimo bangos ilgio diapazono, didelio patikimumo ir gero padalijimo vienodumo charakteristikas. Jis ypač tinka pasyviam. Optiniame tinkle (EPON, BPON, GPON ir kt.) sujungiamas centrinis biuras ir galinis įrenginys, o optinis signalas padalijamas.

Punktas

1x8

pluošto tipas

G657A / G652D

Darbinis bangos ilgis

1260nm ~ 1650nm

Standartinis įterpimo praradimas (dB)

≤ 11

Vienodumas (dB)

≤ 0.8

PDL (dB)

≤ 0.2

Bangos ilgio priklausomas nuostolis (dB)

≤ 0.8

Grįžti praradimas (dB)

≥55 (PC / UPC), ≥ 60 (APC)

Kryptingumas (dB)

≥55

Veikimo temperatūra Gange

-40 ℃ ~ + 85 ℃

Punktas1x8
Ilgis * plotis * aukštis (mm)120 * 80 * 18
Įvestis / išvestis (mm)2.0 / 3.0
Pluošto ilgis (M)1.5 arba kliento apibrėžta

Produktų pardavimo taškas

Mažas įdėjimo nuostolis, mažas PDL ir didelis patikimumas

Didelis grąžos praradimas ir geras pakartojamumas

Platus bangų ilgių diapazonas

Puikus kanalų vienodumas

Visi gaminiai atitinka GR-1209-CORE ir GR-1221-CORE reikalavimus.

partneris
  • neapibrėžta

  • neapibrėžta

  • neapibrėžta

  • neapibrėžta

Taikymo scenarijus

1) LAN, WAN ir Metro tinklai

2) FTTH projektas ir FTTX diegimas

3) CATV sistema

4) GPON, EPON

5) Optinio pluošto bandymo įranga

6) Duomenų bazė perduoda plačiajuosčio ryšio tinklą

DUK

Q1. Ar galiu gauti šio produkto pavyzdinį užsakymą?

A: Taip, mes sveikiname pavyzdį, kad išbandytume ir patikrintume kokybę. Mišrūs pavyzdžiai yra priimtini.


Q2. Ką apie švino laiką?

A: Mėginiui reikia 1–2 dienų, masinės gamybos laikotarpiui - 1–2 savaitės.


Q3. Kaip siunčiate prekes ir kiek laiko reikia atvykti?

A: Paprastai mes siunčiame DHL, UPS, FedEx ar TNT. Paprastai 3-5 d. Atvyksta. Oro linijų ir jūrų laivyba taip pat neprivaloma.


Q4: Ar siūlote produktų garantiją?

A: Taip, oficialiems gaminiams siūlome 1-2 metų garantiją.


5 klausimas: kaip dėl pristatymo laiko?

A: 1) mėginiai: per vieną savaitę. 2) Prekės: paprastai 15-20 dienų.

Kontaktai