< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1367055820384037&ev=PageView&noscript=1" />
Visos kategorijos

EN

SC šviesolaidžio jungtis

Pagrindinis puslapis>produktas>Patchcord>SC šviesolaidžio jungtis > Informacija apie gaminį

  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600652378774068.png
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600240757772008.jpg
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600240758783933.jpg
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1603953913820385.jpg

SC APC OPTINIS PLUOŠTŲ JUNGTYS ŽALIOJI ŽEMOS ILGOS JUNGTIS


tyrimas
  • Glausta išsami informacija
  • pranašumas
  • partneris
  • taikymas
  • DUK
  • tyrimas
Glausta išsami informacija

Šviesolaidžio jungtis tiksliai sujungia du skaidulos galinius paviršius. Svarbiausia yra sulyginti dviejų skaidulų ašis taip, kad perduodančio pluošto optinę energiją būtų galima maksimaliai susieti su priimančiuoju pluoštu. Poveikis sistemai yra sumažintas dėl jos dalyvavimo optiniame ryšyje.

Techniniai duomenys

PunktasVienetasDuomenys
Vardas-SC / APC PFIBER OPTINIS JUNGTIS
PN-APT-JUNGTIS-SC / APC-SX-2.0 / 3.0
pluošto tipas-G652D/G657A1/G657A2
Išvesties matuoklis-PVC / LSZH
Bangos ilgisnm &1310 / 1550
Įterpties nuostoliaidB≤ 0.3
Grįžti praradimasdB≥50 (PC, UPC) ; ≥60 (APC)
PakartotinasdB≤ 0.1
Kištukų laikaiS≥1000
Sukeičiamumas-≤ 0.2
Atsparumas tempimuiN≥50
Darbo temp.-40 ~ 75
Sandėliavimo temperatūra.-40 ~ 85

Pakavimo detalės

IlgisKiekis (vnt) / dėžutėDėžutės dydis (mm)NW (kg)GW (kg)
1m1600570 * 430 * 4603031.4
2m1200570 * 430 * 4602627.4
3m1000570 * 430 * 46023.625
5m800570 * 430 * 46023.124.5
10m500570 * 430 * 46021.623
15m400570 * 430 * 46025.627
20m320570 * 430 * 46026.527.9

1

Produktų pardavimo taškas

Mažas įdėjimo nuostolis ir didelis patikimumas                                       

Didelis grąžos praradimas ir geras pakartojamumas                                       

Didelis traukimo ir stūmimo stiprumas                                                   

Platus bangų ilgių diapazonas                                               

partneris
  • neapibrėžta

  • neapibrėžta

  • neapibrėžta

  • neapibrėžta

Taikymo scenarijus

1) LAN, WAN ir Metro tinklai

2) FTTH projektas ir FTTX diegimas

3) CATV sistema

4) GPON, EPON

5) Optinio pluošto bandymo įranga

6) Duomenų bazė perduoda plačiajuosčio ryšio tinklą

DUK

Q1. Ar galiu gauti šio produkto pavyzdinį užsakymą?

A: Taip, mes sveikiname pavyzdį, kad išbandytume ir patikrintume kokybę. Mišrūs pavyzdžiai yra priimtini.


Q2. Ką apie švino laiką?

A: Mėginiui reikia 1–2 dienų, masinės gamybos laikotarpiui - 1–2 savaitės.


Q3. Kaip siunčiate prekes ir kiek laiko reikia atvykti?

A: Paprastai mes siunčiame DHL, UPS, FedEx ar TNT. Paprastai 3-5 d. Atvyksta. Oro linijų ir jūrų laivyba taip pat neprivaloma.


Q4: Ar siūlote produktų garantiją?

A: Taip, oficialiems gaminiams siūlome 1-2 metų garantiją.


5 klausimas: kaip dėl pristatymo laiko?

A: 1) mėginiai: per vieną savaitę. 2) Prekės: paprastai 15-20 dienų.

Kontaktai