Visas kategorijas

EN

E2000 optiskās šķiedras savienotājs

Sākums>Prece>Patchcord>E2000 optiskās šķiedras savienotājs > Informācija par produktu

  • https://www.qdapt.com/upload/product/1604282507883388.jpg
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1604282507852367.jpg
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1604282507335066.jpg
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1604282508487414.jpg

E2000UPC APC OPTISKO ŠĶIEDRU LIETOTĀJS LOW IL CONNECTOR


izmeklēšana
  • Īsa detalizētā informācija
  • Priekšrocība
  • partneris
  • iesniegums
  • Bieži uzdotie jautājumi
  • izmeklēšana
Īsa detalizētā informācija

Optiskās šķiedras savienotājs precīzi savieno abas šķiedras gala virsmas. Vissvarīgākais ir sakārtot divu šķiedru asis tā, lai optisko enerģijas izvadi no raidošās šķiedras maksimāli varētu savienot ar uztverošo šķiedru. Ietekme uz sistēmu ir samazināta līdz minimumam, jo ​​tā ir iesaistīta optiskajā saitē.

Tehniskie dati

PunktsVienībaDatums
Vārds-PATCHCORD-E2000 / UPC-E2000 / UPC-SM-PVC-3.0
PN-APT-PATCHCORD-E2000 / UPC-E2000 / UPC-SM-PVC-3.0
Fiber Type-G652D/G657A1/G657A2
Izvades metrs-PVC / LSZH
Viļņa garumsnm &1310 / 1550
Ievietošanas zudumudB≤ 0.3
Atgriešanās zaudējumusdB≥50 (PC, UPC) ; ≥60 (APC)
AtkārtojamadB≤ 0.1
Spraudņu laikiS≥1000
Aizvietojamība-≤ 0.2
Stiepes izturībaN≥50
Darba temp.-40 ~ 75
Storage Temp.-40 ~ 85

Pakošanas detaļas

GarumsDaudzums (gab.) / KartonsKartona izmērs (mm)NW (kg)GW (kg)
1m1600570 * 430 * 4603031.4
2m1200570 * 430 * 4602627.4
3m1000570 * 430 * 46023.625
5m800570 * 430 * 46023.124.5
10m500570 * 430 * 46021.623
15m400570 * 430 * 46025.627
20m320570 * 430 * 46026.527.9

1

Produktu pārdošanas punkts

Zems ievietošanas zudums un augsta uzticamība 

Lieli atgriešanās zudumi un laba atkārtojamība 

Augsta vilkšanas un grūšanas izturība

Plašs viļņu garuma diapazons

partneris
  • undefined

  • undefined

  • undefined

  • undefined

Lietojumprogrammas scenārijs

1) LAN, WAN un Metro tīkli                                       

2) FTTH projekts un FTTX izvietošana                                       

3) CATV sistēma                                               

4) GPON, EPON                                       

5) Optisko šķiedru testēšanas aprīkojums                                       

6) Datu bāzes pārraides platjoslas tīkls                                               

Bieži uzdotie jautājumi

Q1. Vai man var būt šī produkta pasūtījuma paraugs?

A: Jā, mēs atzinīgi vērtējam parauga pasūtījumu, lai pārbaudītu un pārbaudītu kvalitāti. Jaukti paraugi ir pieņemami.


Q2. Kā ar laiku?

A: Paraugam vajadzīgas 1–2 dienas, masveida ražošanai - 1–2 nedēļas.


Q3. Kā jūs nosūtīt preces un cik ilgi tas nepieciešams, lai ierastu?

A: mēs parasti nosūtām DHL, UPS, FedEx vai TNT. Tas parasti aizņem 3-5 dienas, lai ierastu. Aviosabiedrība un jūras pārvadājumi arī ir obligāti.


Q4: Vai jūs piedāvājat produktu garantijas?

A: Jā, mēs saviem oficiālajiem produktiem piedāvājam 1-2 gadu garantiju.


Q5: kā ar piegādes laiku?

A: 1) paraugi: vienas nedēļas laikā. 2) preces: parasti 15-20 dienas.

Sazinies jau Tagad!