Visas kategorijas

EN

PLC tips

Sākums>Prece>Optisko šķiedru savienotāju sērija>PLC tips > Informācija par produktu

  • https://www.qdapt.com/upload/product/1599471074115290.png

1X16, ABS-BOX TYPE SPLITTER, SC / UPC


izmeklēšana
  • Īsa detalizētā informācija
  • Priekšrocība
  • partneris
  • iesniegums
  • Bieži uzdotie jautājumi
  • izmeklēšana
Īsa detalizētā informācija

ABS Box Splitter (PLC Splitter) ir integrēta viļņvada optiskās jaudas sadales ierīce, kuras pamatā ir kvarca substrāts. Tam ir maza izmēra īpašības, plašs darbības viļņu garuma diapazons, augsta uzticamība un laba sadalīšanas vienmērība. Tas ir īpaši piemērots pasīviem. Optiskajā tīklā (EPON, BPON, GPON utt.) Centrālais birojs un termināla ierīce ir savienoti un optiskais signāls ir sadalīts. Pašlaik ir divu veidu 1 × N un 2 × N. 1 x N un 2 x N sadalītāji vienmērīgi sadala optisko signālu vairākās kontaktligzdās no vienas vai divu ieeju vai darbojas pretēji, lai vairākus optiskos signālus novirzītu vienā vai divās šķiedrās.

Punkts

1x16

Fiber Type

G657A / G652D

Darba viļņa garums

1260nm ~ 1650nm

Standarta ievietošanas zudums (dB)

≤ 13.7

Vienveidība (dB)

≤ 0.8

PDL (dB)

≤ 0.2

Viļņa garuma atkarīgais zudums (dB)

≤ 0.8

Return Loss (dB)

≥55

Virzība (dB)

≥55

Darbības temperatūra Gange

-40 ℃ ~ + 85 ℃

Punkts1x16
Garums * Platums * Augstums (mm)120 * 80 * 18
Ieeja / izeja (mm)2.0 / 3.0
Šķiedras garums (M)1.5 vai klienta definēts

Produktu pārdošanas punkts

Zems ievietošanas zudums, zems PDL un augsta uzticamība

Lieli atgriešanās zudumi un laba atkārtojamība

Plašs viļņu garuma diapazons

Lieliska vienveidība kanālu starpā

partneris
  • undefined

  • undefined

  • undefined

  • undefined

Lietojumprogrammas scenārijs

1) LAN, WAN un Metro tīkli

2) FTTH projekts un FTTX izvietošana

3) CATV sistēma

4) GPON, EPON

5) Optisko šķiedru testēšanas aprīkojums

6) Datu bāzes pārraides platjoslas tīkls

Bieži uzdotie jautājumi

Q1. Vai man var būt šī produkta pasūtījuma paraugs?

A: Jā, mēs atzinīgi vērtējam parauga pasūtījumu, lai pārbaudītu un pārbaudītu kvalitāti. Jaukti paraugi ir pieņemami.


Q2. Kā ar laiku?

A: Paraugam vajadzīgas 1–2 dienas, masveida ražošanai - 1–2 nedēļas.


Q3. Kā jūs nosūtīt preces un cik ilgi tas nepieciešams, lai ierastu?

A: mēs parasti nosūtām DHL, UPS, FedEx vai TNT. Tas parasti aizņem 3-5 dienas, lai ierastu. Aviosabiedrība un jūras pārvadājumi arī ir obligāti.


Q4: Vai jūs piedāvājat produktu garantijas?

A: Jā, mēs saviem oficiālajiem produktiem piedāvājam 1-2 gadu garantiju.


Q5: kā ar piegādes laiku?

A: 1) paraugi: vienas nedēļas laikā. 2) preces: parasti 15-20 dienas.

Sazinies jau Tagad!