< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1367055820384037&ev=PageView&noscript=1" />
Categories rehetra
EN

Patchcord fibre optique MPO

Home>Product>Patchcord>Patchcord fibre optique MPO > Antsipirian'ny vokatra

  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600652817500960.png
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600242735528643.jpg
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1603956483458817.jpg
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600242735491918.jpg

MPO OPTIC FIBER CONNECTOR LOW IL CONNECTOR


nanontany
  • Taratasy fohy
  • tombony
  • Partner
  • fampiharana
  • FAQ
  • nanontany
Taratasy fohy

Ny mpampitohy fibre optika dia mampifandray tsara ireo tarehy roa amin'ny fibra. Ny zava-dehibe indrindra dia ny fampifanarahana ny famaky amin'ireo kofehy roa mba hahafahan'ny valin'ny angovo optika avy amin'ny fibre mampita hiaraka amin'ny fibre mandray amin'ny fatra farany ambony. Ny fiantraikany eo amin'ny rafitra dia ahena noho ny fidirany amin'ny rohy optika.

Data momba ny teknolojia

ItemUnitData
anarana-PATCHCORD-MPO-MPO-SM-G657A1-PVC
PN-APT-PATCHCORD-ARMED-SC/UPC-SC/UPC-SX-3.0
fibre Type-G652D/G657A1/G657A2
Meterial famoahana-PVC / LSZH
halavan'ny onjamnm &1310/1550
Ny fihenan'ny insertiondB≤0.3
Mamerina ny fatiantokadB≥50 (PC, UPC); ≥60 (APC)
Azo averinadB≤0.1
Fotoana plugS≥1000
Fifanakalozana-≤0.2
Faharetana amin'ny sintonaN≥50
Miasa Temp.-40 ~ 75
Fitehirizana Temp.-40 ~ 85

Antsipirian'ny fanaovan-tsakafo

LengthQty (pcs) / cartoHaben'ny baoritra (mm)TV (kg)GW (kg)
1m1600* * 570 430 4603031.4
2m1200* * 570 430 4602627.4
3m1000* * 570 430 46023.625
5m800* * 570 430 46023.124.5
10m500* * 570 430 46021.623
15m400* * 570 430 46025.627
20m320* * 570 430 46026.527.9

1

Teboka fivarotana vokatra

Fihenan'ny fidirana ambany ary azo itokisana

Famerenana avo lenta sy famerimberenana tsara 

Hery lehibe hisintona sy hanosika

Halavan'ny halavan'ny onja

Partner
  • tsy voafaritra

  • tsy voafaritra

  • tsy voafaritra

  • tsy voafaritra

Scenario fampiharana

1) LAN, WAN ary Metro Networks                                       

2) Tetikasa FTTH & FTTX Fampiasana                                       

3) Rafitra CATV                                               

4) GPON, EPON                                       

5) Fitaovana fitsapana optika fibre                                       

6) Transmit Broadband Net-base                                               

FAQ

Q1. Afaka mahazo baiko santionany ho an'ity vokatra ity ve aho?

A: Eny, miarahaba ny filaharana samirery mba hijery sy hanamarina ny kalita. Samihafa ny santionany.


Q2. Ahoana ny momba ny fotoam-pitenenana?

A: Mila 1-2 andro ny santionany, mila 1-2 herinandro ny fotoana famokarana betsaka.


Q3. Ahoana no itondranao ny entana ary haharitra hafiriana izany?

A: Matetika izahay no mandefa DHL, UPS, FedEx na TNT. Miankina amin'ny 3-5 andro hitrangany izany. Fiaramanidina sy seranan-tsambo tsy azo atao ihany koa.


Q4: Manolotra antoka ho an'ireo vokatra ve ianao?

A: Eny, manolotra fiantohana 1-2 taona amin'ny vokatra ara-dalàna izahay.


F5: Ahoana ny amin'ny ora fandefasana ??

A: 1) santionany: ao anatin'ny herinandro. 2) Entana: 15-20 andro matetika.

Mifandraisa aminay