< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1367055820384037&ev=PageView&noscript=1" />
Categories rehetra
EN

Karazana PLC

Home>Product>Fibre Optical Coupler Series>Karazana PLC > Antsipirian'ny vokatra

  • https://www.qdapt.com/upload/product/1599470786786427.png
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1599470724110617.png

1X8, ABS-BOX TYPE SPLITTER, SC / UPC


nanontany
  • Taratasy fohy
  • tombony
  • Partner
  • fampiharana
  • FAQ
  • nanontany
Taratasy fohy

ABS Box Splitter (PLC Splitter) dia fitaovana fizarana herinaratra mifangaro onja miorina amin'ny substrate quartz. Izy io dia manana ny toetra mampiavaka ny halehibe kely, ny halavan'ny onjam-pandrefesana malalaka, ny fahamendrehana avo lenta ary ny fitovian'ny fisarahana. Izy io dia mety indrindra amin'ny passive. Ao amin'ny tamba-jotra optika (EPON, BPON, GPON, sns.), Ny birao foibe sy ny fitaovana terminal dia mifandray ary mizara roa ny signal optika. Misy karazany roa ny 1 × N sy 2 × N. Ny mpizarazara 1 x N sy 2 x N dia mizara tsara ny mari-pamantarana optika ho amina fivoahana marobe avy amin'ny fidirana tokana na roa, na miasa mifamadika mba hitarika ireo signal optika marobe ao anaty fibre iray na roa.

Item

1x8

fibre Type

G657A / G652D

Ny halavan'ny onja

1260nm ~ 1650nm

Fatiantoka fampidirana mahazatra (dB)

≤11

Fanamiana (dB)

≤0.8

PDL (dB)

≤0.2

Ny famoahana miankina amin'ny halavan'ny onja (dB)

≤0.8

Miverina amin'ny Loss (dB)

≥55

Directivity (dB)

≥55

Temp miasa. Gange

-40 ℃ ~ + 85 ℃

Item1x8
Halavany * Sakany * Haavo (mm)* * 120 80 10
Dreninao / Output (MG)2.0/3.0
Ny halavan'ny fibre (M)1.5 na voafaritry ny mpanjifa

Teboka fivarotana vokatra

Fihenan'ny fidirana ambany, ambany PDL ary fahamendrehana avo

Famerenana avo lenta sy famerimberenana tsara

Halavan'ny halavan'ny onja

Fanamiana fantsona-to-fantsona tena tsara

Partner
  • tsy voafaritra

  • tsy voafaritra

  • tsy voafaritra

  • tsy voafaritra

Scenario fampiharana

1) LAN, WAN ary Metro Networks

2) Tetikasa FTTH & FTTX Fampiasana

3) Rafitra CATV

4) GPON, EPON

5) Fitaovana fitsapana optika fibre

6) Transmit Broadband Net-base

FAQ

Q1. Afaka mahazo baiko santionany ho an'ity vokatra ity ve aho?

A: Eny, miarahaba ny filaharana samirery mba hijery sy hanamarina ny kalita. Samihafa ny santionany.


Q2. Ahoana ny momba ny fotoam-pitenenana?

A: Mila 1-2 andro ny santionany, mila 1-2 herinandro ny fotoana famokarana betsaka.


Q3. Ahoana no itondranao ny entana ary haharitra hafiriana izany?

A: Matetika izahay no mandefa DHL, UPS, FedEx na TNT. Miankina amin'ny 3-5 andro hitrangany izany. Fiaramanidina sy seranan-tsambo tsy azo atao ihany koa.


Q4: Manolotra antoka ho an'ireo vokatra ve ianao?

A: Eny, manolotra fiantohana 1-2 taona amin'ny vokatra ara-dalàna izahay.


F5: Ahoana ny amin'ny ora fandefasana ??

A: 1) santionany: ao anatin'ny herinandro. 2) Entana: 15-20 andro matetika.

Mifandraisa aminay