< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1367055820384037&ev=PageView&noscript=1" />
сите категории

EN

контакт

Дома>контакт

Контактирајте нѐ

+-86 0532 86768576- / +-86 0532 86767306-
+-86 0532 86767306-
+-86 0532 86767306-
qdapt@qdapt.com
Бр. 47 патот Токио, зона на слободна трговија, Кингдао, Шандонг, Кина

Остави порака

Дали сте заинтересирани да соработувате и да работите со нас? Ве молиме, не двоумете се да контактирате со нас.