< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1367055820384037&ev=PageView&noscript=1" />
Бvх ангилал

EN

Хуягт холбогч

Нүүр хуудас>Бүтээгдэхүүний>Патчкорд>Хуягт холбогч > Бүтээгдэхүүний дэлгэрэнгүй

  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600652740774293.png
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600245585291570.jpg
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1603956984573420.jpg

ARMED SC UPC ОПТИКИЙН ШИЛДЭГ PATCHCORD SX SM BLUE LOW IL 0.9 2.0 3.0 PATCHCORD


Лавлагаа
  • Түргэн дэлгэрэнгүй
  • давуу тал
  • Түнш
  • Програмын
  • тусламж
  • Лавлагаа
Түргэн дэлгэрэнгүй

Шилэн кабелийн холбогч нь шилэн утасны төгсгөлийн хоёр нүүрийг нарийн холбодог. Хамгийн чухал зүйл бол дамжуулагч шилэнээс гарах оптик энергийн гаралтыг хүлээн авагчтай хамгийн их хэмжээгээр холбож байхаар хоёр утасны тэнхлэгийг хооронд нь уялдуулах явдал юм. Оптик холболттой холбоотой тул системд үзүүлэх нөлөөллийг багасгах болно.

Техникийн мэдээлэл

БарааныНэгжӨгөгдөл
нэр-PATCHCORD-ARMED-SC/UPC-SC/UPC-SM-G652D-SX-PVC-3.0
PN-APT-PATCHCORD-ARMED-SC / UPC-SC / UPC-SX-3.0
шилэн төрөл-G652D/G657A1/G657A2
Гаралтын тоолуур-PVC / LSZH
Долгионынм &1310 / 1550
Оруулах алдагдалdB≤0.3
Буцаах алдагдалdB≥50 (PC, UPC) ; ≥60 (APC)
Давтагдах боломжтойdB≤0.1
Залгуурын цагS≥1000
Солих чадвар-≤0.2
Суналтын бат бэхN≥50
Ажлын цаг.-40 ~ 75
Хадгалалт Temp.-40 ~ 85

Paking дэлгэрэнгүй

УртТоо хэмжээ (ширхэг) / хүүхэлдэйн киноКартоны хэмжээ (мм)NW (кг)GW (кг)
1m1600570 * 430 * 4603031.4
2m1200570 * 430 * 4602627.4
3m1000570 * 430 * 46023.625
5m800570 * 430 * 46023.124.5
10m500570 * 430 * 46021.623
15m400570 * 430 * 46025.627
20m320570 * 430 * 46026.527.9

1

Бүтээгдэхүүн борлуулах цэг

Микро диаметртэй зэвэрдэггүй гангаар бүрсэн хоолойн хамгаалалт

Зохисгүй мушгих гэмтлийг тэсвэрлэдэг

Өндөр суналтын бат бэх, өндөр шахалтын эсэргүүцэл, хархны хазалтын эсрэг

Барилга нь илүү тохиромжтой, аюулгүй байдаг

Шилэн хийцээс үүдэлтэй эвдрэлийн талаар санаа зовох шаардлагагүй болно

Түнш
  • тэмдэглэгдээгүй

  • тэмдэглэгдээгүй

  • тэмдэглэгдээгүй

  • тэмдэглэгдээгүй

Хэрэглээний хувилбар

1) LAN, WAN, метроны сүлжээ                                       

2) FTTH төсөл ба FTTX байршуулалт                                       

3) CATV систем                                               

4) GPON, EPON                                       

5) Шилэн кабелийн туршилтын төхөөрөмж                                       

6) Мэдээллийн баазад дамжуулах өргөн зурвасын сүлжээ                                               

тусламж

1-р улирал. Би энэ бүтээгдэхүүний дээж захиалга авч болох уу?

Х: Тийм ээ, бид чанарыг шалгах, шалгахын тулд дээжийн захиалгыг хүлээн авцгаая. Холимог дээжийг хүлээн авах боломжтой.


Q2. Удирдах хугацааг яах вэ?

Х: Дээжийг 1-2 өдөр, масс үйлдвэрлэх хугацаа 1-2 долоо хоног шаардагдана.


Q3. Та барааг хэрхэн тээвэрлэж, хүрэхийн тулд хэдий хэр хугацаа шаардагдах вэ?

Х: Бид ихэвчлэн DHL, UPS, FedEx эсвэл TNT-ээр дамжуулдаг. Энэ нь ихэвчлэн 3-5-ийн өдөр ирэх болно. Агаарын тээврийн болон далайн тээвэрлэлт заавал байх болно.


Q4: Та бүтээгдэхүүний баталгааг санал болгодог уу?

Х: Тийм ээ, бид албан ёсны бүтээгдэхүүн дээрээ 1-2 жилийн баталгаат хугацааг санал болгож байна.


5-р асуулт: Хүргэлтийн хугацаа юу вэ?

Х: 1) Дээж: нэг долоо хоногийн дотор. 2) Бараа: ихэвчлэн 15-20 хоног.

Холбоо барих