< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1367055820384037&ev=PageView&noscript=1" />
Бvх ангилал

EN

Оптик унтраалга-1X1

Нүүр хуудас>Бүтээгдэхүүний>Оптик шилэн унтраалга>Оптик унтраалга-1X1 > Бүтээгдэхүүний дэлгэрэнгүй

  • https://www.qdapt.com/upload/product/1606453683181931.jpg
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1606453687590756.jpg

Оптик унтраалга-1X1


Лавлагаа
  • Түргэн дэлгэрэнгүй
  • давуу тал
  • Түнш
  • Програмын
  • тусламж
  • Лавлагаа
Түргэн дэлгэрэнгүй

QDAPT-ийн шилэн кабелийн унтраалга нь өндөр нарийвчлалтай оптик бүхий микро-механик / микро-оптик дизайн дээр суурилдаг. Эдгээр нь маш сайн параметрүүд, дээд зэргийн уян хатан байдал, олон төрлийн хэрэглээний удаан хугацааны тогтвортой байдлыг санал болгодог. Энэ унтраалга нь хэт ягаан туяанаас хэт улаан туяанаас авахуулаад өргөн хүрээний хувьд боломжтой бөгөөд бараг ямар ч шилэн (каскад болон каскадгүй), олон интерфэйс, бараг бүх хэмжээтэй орон сууцаар үйлдвэрлэгдэж, ажиллах боломжтой.

Техникийн мэдээлэл

ҮзүүлэлтүүдНэгжTZ-FSW-1×2
Долгионы хүрээnm850±40 / 1300±401260 ~ 1650
Туршилтын долгионы уртnm850 / 13001310 / 1550
Оролтын алдагдал 1, 2dBТөрөл: 0.5Макс: 0.8Төрөл: 0.4Макс: 0.6
Буцах алдагдал 1, 2dBMM ≥ 30 SM ≥ 50
Загалмай 1dBMM ≥ 65 SM ≥ 70
PDLdB≤0.05
wdldB≤0.25
Давтагдах чадварdB≤ ± 0.02
үйлдлийн хүчдэлV3.0 эсвэл 5.0
тэсвэрлэхцикл≥ 10 сая
Цаг шилжихms≤8
Оптик хүчmW≤500
үйлдлийн температур-20 ~ + 70
Агуулахын температур-40 ~ + 85
Харьцангуй чийгшил%5 ~ 95
Жинg14
хэмжээmm(L) 27.0 × (W) 12.0 × (H) 8.2 ± 0.2 буюу хэрэглэгчийн загвар
Тайлбар: 1.Ашиглалтын температур ба SOP дотор.2.Холбогчийг оруулахгүй.

Зүү тохиргоо

Санал авахТөрийнОптик чиглэлЦахилгаан хөтөчСтатус мэдрэгч
1 × 11-р хавчих5-р хавчих6-р хавчих10-р хавчихЗүү 2-3Зүү 3-4Зүү 7-8Зүү 8-9
ТовшихAГэрэл ойрхон------GNDV+ХаахНээлттэйНээлттэйХаах
BP1-P2V+GND------НээлттэйХаахХаахНээлттэй
ХөшихгүйAГэрэл ойрхон------------ХаахНээлттэйНээлттэйХаах
BP1-P2V+------GNDНээлттэйХаахХаахНээлттэй

Оптик чиглэл

Мужийн АМужийн Б
_ИЭнни_ИЭнни

хэмжээ

图片 2

Цахилгаан нөхцөл

үзүүлэлт ньхүчдэлОдоогийнЭсэргүүцэл
5Vтүгжих4.5 ~ 5.5 V хувилбар36 ~ 44 мА байна125 Ω
5VХөшихгүй4.5 ~ 5.5 V хувилбар26 ~ 32 мА байна175 Ω
3Vтүгжих2.7 ~ 3.3 V хувилбар54 ~ 66 мА байна50 Ω
3VХөшихгүй2.7 ~ 3.3 V хувилбар39 ~ 47 мА байна70 Ω

Захиалгын мэдээлэл

шилэн төрөлхүчдэлСолих төрөлТуршилтын долгионы уртХоолойн төрөлШилэн уртхолбогч
SM: SM, 9/1253: 3VL: Тэжээх850: 850нм25: 250ум05: 0.5м ± 5смFP:FC/PC,FA:FC/APC
M5: MM, 50/1251310: 1310нм90: 90ум10: 1.0м ± 5смSP:SC/PC,SA:SC/APC
M6: MM, 62.5/1255: 5VN: Түгжээгүй13/15: 1310 / 1550nmХ: Бусад15: 1.5м ± 5смLP:LC/PC, LA:LC/APC
Х: БусадХ: Бусад
Х: БусадОО:Үгүй ээ,Х:Бусад

Paking дэлгэрэнгүй

Оптик унтраалгаPCS / хайрцаг (мм)PCS / хайрцаг, хэмжээ-мм / ширхэг)GW (кг)
Өвөрмөц хайрцаг290 * 280 * 65500.6
Гаднах хайрцаг570 * 430 * 4607508

Бүтээгдэхүүн борлуулах цэг

TShortest шилжих хугацаа

Бага оруулах алдагдал

Туйлшралыг хадгалах

Бүрэн матриц / хориглохгүй матриц

Оптик өндөр үзүүлэлттэй

Бараг ямар ч шилэн ашиглах боломжтой

350 нм - 1,650 нм нэг дан утастай

A200 нм – 2,400 нм, олон горимын утастай

Урт хугацааны тогтвортой байдал

Чанарын гэрчилгээ: ISO9001: 2015, ROHS

Түнш
  • тэмдэглэгдээгүй

  • тэмдэглэгдээгүй

  • тэмдэглэгдээгүй

  • тэмдэглэгдээгүй

Хэрэглээний хувилбар

1) Мэдээллийн харилцаа холбоо ба сүлжээ

2) Үйлдвэрийн автоматжуулалт

3) Эрчим хүч ба дэд бүтэц

4) Оптик хэмжилзүй, машин ба мэдрэгч

5) Автомашин ба ачааны машин

6) Тэнгисийн / далайн

7) Тээвэр

8) Эрүүл мэндийн үйлчилгээ

9) Цахилгаан хэрэгсэл

10) Цахилгаан хөдөлгүүр                                            

тусламж
  • 1-р улирал. Би энэ бүтээгдэхүүний дээж захиалга авч болох уу?

    Х: Тийм ээ, бид чанарыг шалгах, шалгахын тулд дээжийн захиалгыг хүлээн авцгаая. Холимог дээжийг хүлээн авах боломжтой.

  • Q2. Удирдах хугацааг яах вэ?

    Х: Дээжийг 1-2 өдөр, масс үйлдвэрлэх хугацаа 1-2 долоо хоног шаардагдана.

  • Q3. Та барааг хэрхэн тээвэрлэж, хүрэхийн тулд хэдий хэр хугацаа шаардагдах вэ?

    Х: Бид ихэвчлэн DHL, UPS, FedEx эсвэл TNT-ээр дамжуулдаг. Энэ нь ихэвчлэн 3-5-ийн өдөр ирэх болно. Агаарын тээврийн болон далайн тээвэрлэлт заавал байх болно.

  • Q4: Та бүтээгдэхүүний баталгааг санал болгодог уу?

    Х: Тийм ээ, бид албан ёсны бүтээгдэхүүн дээрээ 1-2 жилийн баталгаат хугацааг санал болгож байна.

  • 5-р асуулт: Хүргэлтийн хугацаа юу вэ?

    Х: 1) Дээж: нэг долоо хоногийн дотор. 2) Бараа: ихэвчлэн 15-20 хоног.

Холбоо барих