< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1367055820384037&ev=PageView&noscript=1" />
Бvх ангилал

EN
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600654646179928.png
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600246503759616.jpg
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600246503256427.jpg
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600246505164190.jpg

PLC-ийн ТУХАЙГҮЙ ТУСГА ХЯГЖУУЛАГЧ МИНИЙ ТӨРӨЛ SC SC APC


Лавлагаа
  • Түргэн дэлгэрэнгүй
  • давуу тал
  • Түнш
  • Програмын
  • тусламж
  • Лавлагаа
Түргэн дэлгэрэнгүй

PLC оптик задлагч нь кварцын субстрат дээр суурилсан долгион хөтлүүрийн нэгдсэн оптик цахилгаан түгээх төхөөрөмж юм. Энэ нь жижиг хэмжээтэй, өргөн долгионы урттай, өндөр найдвартай, сайн жигд байх шинж чанартай байдаг. Энэ нь ялангуяа идэвхгүй оптик сүлжээнд тохиромжтой (EPON, BPON, GPON гэх мэт) төв оффис болон терминалын төхөөрөмжийг холбож, оптик дохиог хуваах ажлыг гүйцэтгэдэг.

Бүтээгдэхүүн борлуулах цэг

Оролтын алдагдал бага, PDL бага, найдвартай байдал

Өндөр өгөөжийн алдагдал ба сайн давтагдах чадвар

Долгионы өргөн хүрээ

Суваг ба сувгийн нэгдмэл байдал

Тогтвортой байдал Telcordia GR-1221 ба GR-1209

Түнш
  • тэмдэглэгдээгүй

  • тэмдэглэгдээгүй

  • тэмдэглэгдээгүй

  • тэмдэглэгдээгүй

Хэрэглээний хувилбар

1) LAN, WAN, метроны сүлжээ

2) FTTH төсөл ба FTTX байршуулалт

3) CATV систем

4) GPON, EPON

5) Шилэн кабелийн туршилтын төхөөрөмж

6) Мэдээллийн баазад дамжуулах өргөн зурвасын сүлжээ

тусламж

1-р улирал. Би энэ бүтээгдэхүүний дээж захиалга авч болох уу?

Х: Тийм ээ, бид чанарыг шалгах, шалгахын тулд дээжийн захиалгыг хүлээн авцгаая. Холимог дээжийг хүлээн авах боломжтой.


Q2. Удирдах хугацааг яах вэ?

Х: Дээжийг 1-2 өдөр, масс үйлдвэрлэх хугацаа 1-2 долоо хоног шаардагдана.


Q3. Та барааг хэрхэн тээвэрлэж, хүрэхийн тулд хэдий хэр хугацаа шаардагдах вэ?

Х: Бид ихэвчлэн DHL, UPS, FedEx эсвэл TNT-ээр дамжуулдаг. Энэ нь ихэвчлэн 3-5-ийн өдөр ирэх болно. Агаарын тээврийн болон далайн тээвэрлэлт заавал байх болно.


Q4: Та бүтээгдэхүүний баталгааг санал болгодог уу?

Х: Тийм ээ, бид албан ёсны бүтээгдэхүүн дээрээ 1-2 жилийн баталгаат хугацааг санал болгож байна.


5-р асуулт: Хүргэлтийн хугацаа юу вэ?

Х: 1) Дээж: нэг долоо хоногийн дотор. 2) Бараа: ихэвчлэн 15-20 хоног.

Холбоо барих