Kategoriji kollha

EN

Jumper korazzat

Id-dar>prodott>Patchcord>Jumper korazzat > Dettall tal-prodott

  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600652740774293.png
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600245585291570.jpg
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1603956984573420.jpg

ARMED SC UPC OPTICAL FIBER PATCHCORD SX SM BLUE LOW IL 0.9 2.0 3.0 PATCHCORD


Inkjesta
  • Dettalji Quick
  • Vantaġġ
  • msieħba
  • applikazzjoni
  • FAQ
  • Inkjesta
Dettalji Quick

Il-konnettur tal-fibra ottika jgħaqqad b'mod preċiż iż-żewġ uċuħ tat-tarf tal-fibra. L-iktar ħaġa importanti hija li tallinja l-assi taż-żewġ fibri sabiex il-produzzjoni tal-enerġija ottika mill-fibra li tittrażmetti tkun tista 'tiġi akkoppjata mal-fibra li tirċievi sal-limitu massimu. L-impatt fuq is-sistema huwa minimizzat minħabba l-involviment tagħha fil-link ottiku.

Dejta teknika

PuntUnitàData
isem-PATCHCORD-ARMED-SC / UPC-SC / UPC-SM-G652D-SX-PVC-3.0
PN-APT-PATCHCORD-ARMED-SC / UPC-SC / UPC-SX-3.0
fibra Tip-G652D/G657A1/G657A2
Miter tal-ħruġ-PVC / LSZH
Wavelengthnm &1310 / 1550
Telf ta 'inserzjonidB≤ 0.3
Ritorn telfdB≥50 (PC, UPC) ; ≥60 (APC)
RipetutabblidB≤ 0.1
Ipplaggja l-ħinijietS≥1000
Interkambjabbiltà-≤ 0.2
Saħħa tensiliN≥50
Temp tax-Xogħol.-40 ~ 75
Temp ħażna.-40 ~ 85

Dettalji tat-tqassim

TulQty (pcs) / cartoDaqs tal-kartuna (mm)NW (kg)GW (kg)
1m1600570 * 430 * 4603031.4
2m1200570 * 430 * 4602627.4
3m1000570 * 430 * 46023.625
5m800570 * 430 * 46023.124.5
10m500570 * 430 * 46021.623
15m400570 * 430 * 46025.627
20m320570 * 430 * 46026.527.9

1

Punt tal-Bejgħ tal-Prodott

Protezzjoni ta 'tubu miksi b'dijametru ta' l-istainless steel

Reżistenti għal ħsara mhux adattata għat-torsjoni

Saħħa tat-tensjoni għolja, reżistenza għolja għall-kompressjoni, gidma kontra l-far

Il-kostruzzjoni hija aktar konvenjenti u sigura

M’hemmx għalfejn tinkwieta dwar il-ħsara kkawżata mill-kostruzzjoni għall-fibra

msieħba
  • mhux definit

  • mhux definit

  • mhux definit

  • mhux definit

Xenarju ta 'Applikazzjoni

1) Netwerks LAN, WAN u Metro                                       

2) Proġett FTTH & Skjeramenti FTTX                                       

3) Sistema CATV                                               

4) GPON, EPON                                       

5) Tagħmir tat-Test tal-Fibra Ottika                                       

6) Bażi tad-Dejta Trasmetti Net Broadband Net                                               

FAQ

Q1. Jista 'jkolli ordni ta' kampjun għal dan il-prodott?

A: Iva, nilqgħu l-ordni tal-kampjun biex tittestja u tivverifika l-kwalità. Il-kampjuni mħallta huma aċċettabbli.


Q2. Xi ngħidu dwar il-ħin taċ-ċomb?

A: Il-kampjun jeħtieġ 1-2 ijiem, il-ħin tal-produzzjoni tal-massa jeħtieġ 1-2 ġimgħat.


Q3. Kif tibgħat il-merkanzija u kemm toqrob?

A: Normalment inbiegħu minn DHL, UPS, FedEx jew TNT. Normalment jieħu ġranet 3-5 li jaslu. It-trasport bl-ajru u bil-baħar huwa fakultattiv ukoll.


Q4: Inti toffri garanzija għall-prodotti?

A: Iva, noffru 1-2 snin ta 'garanzija għall-prodotti formali tagħna.


Q5: Xi ngħidu dwar il-ħin tal-kunsinna ??

A: 1) Kampjuni: fi żmien ġimgħa. 2) Oġġetti: 15-20 ġurnata ġeneralment.

Ikkuntatjana