Kategoriji kollha

EN
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1599472373668730.png
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1599472374770475.png

1X2, TIP TA 'TUBI STAINLESSSTEEL, KOPPJATUR FBT, 50: 50


Inkjesta
  • Dettalji Quick
  • Vantaġġ
  • msieħba
  • applikazzjoni
  • FAQ
  • Inkjesta
Dettalji Quick

FBT splitter huwa tip ta 'apparat għall-immaniġġjar tal-enerġija ottika li huwa ffabbrikat bl-użu tat-teknoloġija tat-Tape Biconical Fused. Fih daqs żgħir, affidabilità għolja, spiża rħisa u uniformità tajba minn kanal għal kanal, u tintuża ħafna fin-netwerks PON biex tirrealizza qsim tal-qawwa tas-sinjal ottiku.

Punt

1x2

fibra Tip

G657A / G652D

Wavelength tax-Xogħol

1310 / 1490 / 1550

Telf ta 'Inserzjoni Standard (dB)

≤ 3.7

Uniformità (dB)

≤ 0.8

PDL (dB)

≤ 0.2

Telf dipendenti fuq il-Wavelength (dB)

≤ 0.8

Ritorn Telf (dB)

≥55 (PC / UPC), ≥60 (APC)

Direttività (dB)

≥55

Temp operattiv. Gange

-40 ℃ ~ + 85 ℃

Punt1x2
Tul * Wisa '* Għoli (mm)3.0*54,3.0*60,3.5*66
konnetturSC / UPC, SC / APC

Punt tal-Bejgħ tal-Prodott

Telf baxx ta 'inserzjoni, PDL Baxx u Affidabilità Għolja

Telf ta 'ritorn għoli u Ripetibbiltà tajba

Firxa wiesgħa ta 'mewġ

Uniformità eċċellenti minn kanal għall-ieħor

Il-prodotti kollha jissodisfaw ir-rekwiżiti GR-1209-CORE u GR-1221-CORE.

msieħba
  • mhux definit

  • mhux definit

  • mhux definit

  • mhux definit

Xenarju ta 'Applikazzjoni

1) Netwerks LAN, WAN u Metro

2) Proġett FTTH & Skjeramenti FTTX

3) Sistema CATV

4) GPON, EPON

5) Tagħmir tat-Test tal-Fibra Ottika

6) Bażi tad-Dejta Trasmetti Net Broadband Net

FAQ

Q1. Jista 'jkolli ordni ta' kampjun għal dan il-prodott?

A: Iva, nilqgħu l-ordni tal-kampjun biex tittestja u tivverifika l-kwalità. Il-kampjuni mħallta huma aċċettabbli.


Q2. Xi ngħidu dwar il-ħin taċ-ċomb?

A: Il-kampjun jeħtieġ 1-2 ijiem, il-ħin tal-produzzjoni tal-massa jeħtieġ 1-2 ġimgħat.


Q3. Kif tibgħat il-merkanzija u kemm toqrob?

A: Normalment inbiegħu minn DHL, UPS, FedEx jew TNT. Normalment jieħu ġranet 3-5 li jaslu. It-trasport bl-ajru u bil-baħar huwa fakultattiv ukoll.


Q4: Inti toffri garanzija għall-prodotti?

A: Iva, noffru 1-2 snin ta 'garanzija għall-prodotti formali tagħna.


Q5: Xi ngħidu dwar il-ħin tal-kunsinna ??

A: 1) Kampjuni: fi żmien ġimgħa. 2) Oġġetti: 15-20 ġurnata ġeneralment.

Ikkuntatjana