Kategoriji kollha

EN
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600654646179928.png
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600246503759616.jpg
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600246503256427.jpg
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600246505164190.jpg

PLC STAINLESS TUBE SPLITTER MINI TIP SC APC


Inkjesta
  • Dettalji Quick
  • Vantaġġ
  • msieħba
  • applikazzjoni
  • FAQ
  • Inkjesta
Dettalji Quick

Splitter ottiku PLC huwa apparat ta 'distribuzzjoni ta' enerġija ottika ta 'gwida tal-mewġ integrat ibbażat fuq substrat tal-kwarz. Għandu l-karatteristiċi ta 'daqs żgħir, firxa wiesgħa ta' wavelength operattiva, affidabilità għolja u uniformità tajba. Huwa adattat b'mod speċjali għal netwerks ottiċi passivi (EPON, BPON, GPON, eċċ.) Jgħaqqad l-uffiċċju ċentrali u l-apparat terminali u jimplimenta l-qsim tas-sinjal ottiku.

Punt tal-Bejgħ tal-Prodott

Telf baxx ta 'inserzjoni, PDL Baxx u Affidabilità Għolja

Telf ta 'ritorn għoli u Ripetibbiltà tajba

Firxa wiesgħa ta 'mewġ

Uniformità eċċellenti minn kanal għall-ieħor

Stabbiltà Telcordia GR-1221 u GR-1209

msieħba
  • mhux definit

  • mhux definit

  • mhux definit

  • mhux definit

Xenarju ta 'Applikazzjoni

1) Netwerks LAN, WAN u Metro

2) Proġett FTTH & Skjeramenti FTTX

3) Sistema CATV

4) GPON, EPON

5) Tagħmir tat-Test tal-Fibra Ottika

6) Bażi tad-Dejta Trasmetti Net Broadband Net

FAQ

Q1. Jista 'jkolli ordni ta' kampjun għal dan il-prodott?

A: Iva, nilqgħu l-ordni tal-kampjun biex tittestja u tivverifika l-kwalità. Il-kampjuni mħallta huma aċċettabbli.


Q2. Xi ngħidu dwar il-ħin taċ-ċomb?

A: Il-kampjun jeħtieġ 1-2 ijiem, il-ħin tal-produzzjoni tal-massa jeħtieġ 1-2 ġimgħat.


Q3. Kif tibgħat il-merkanzija u kemm toqrob?

A: Normalment inbiegħu minn DHL, UPS, FedEx jew TNT. Normalment jieħu ġranet 3-5 li jaslu. It-trasport bl-ajru u bil-baħar huwa fakultattiv ukoll.


Q4: Inti toffri garanzija għall-prodotti?

A: Iva, noffru 1-2 snin ta 'garanzija għall-prodotti formali tagħna.


Q5: Xi ngħidu dwar il-ħin tal-kunsinna ??

A: 1) Kampjuni: fi żmien ġimgħa. 2) Oġġetti: 15-20 ġurnata ġeneralment.

Ikkuntatjana