< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1367055820384037&ev=PageView&noscript=1" />
အမျိုးအစားအားလုံး
EN

PLC အမျိုးအစား

မူလစာမျက်နှာ>ကုန်ပစ္စည်း>Fiber Optic Coupler စီးရီး>PLC အမျိုးအစား > ကုန်ပစ္စည်းအသေးစိတ်

ထုတ်ကုန်များ

  • https://www.qdapt.com/upload/product/1599471807567692.png

1X16, slot အမျိုးအစား SPLITTER, SC / UPC


မေးခြင်း
  • လျင်မြန်စွာအသေးစိတ်
  • အားသာချက်
  • အဖော်
  • လြှောကျလှာ
  • အမြဲမေးလေ့ရှိသောမေးခွန်းများ
  • မေးခြင်း
လျင်မြန်စွာအသေးစိတ်

slot type Splitter (PLC Splitter) သည်လင်းကျောက်အလွှာအပေါ် အခြေခံ၍ ပေါင်းစည်းထားသော waveguide optical power distribution device တစ်ခုဖြစ်သည်။ ၎င်းသည်သေးငယ်သောအရွယ်အစား၊ ကျယ်ပြန့်သောလှိုင်းအလျားအကွာအဝေး၊ မြင့်မားသောယုံကြည်စိတ်ချရမှုနှင့်ခွဲထွက်မှုကောင်းသောတူညီမှုတို့၏လက္ခဏာများရှိသည်။ ၎င်းသည် passive အတွက်အထူးသင့်တော်သည်။ Optical Network (EPON, BPON, GPON, etc) တွင်ဗဟိုရုံးနှင့် terminal ကိရိယာချိတ်ဆက်ပြီး optical signal ကိုကွဲသွားသည်။

အချက်

1x16

ဖိုင်ဘာအမျိုးအစား

G657A / G652D

လှိုင်းအလျားအလုပ်လုပ်ခြင်း

~ 1260nm 1650nm

စံထည့်သွင်းဆုံးရှုံးမှု (dB)

≤13.7

တူညီမှု (dB)

≤0.8

PDL (dB)

≤0.2

လှိုင်းအလျားမှီခိုမှုဆုံးရှုံးမှု

≤0.8

သို့ပြန်သွားသည်ဆုံးရှုံးမှု (dB)

≥55 (PC / UPC), ≥60 (APC)

ညွှန်ကြားမှု (dB)

≥55

operating Temp ။ Gange

-40 ℃ ~ + 85 ℃

အချက်1x16
အလျား * အနံ * အမြင့် (mm)* * 130 100 50
connectorSC / UPC, SC / APC

ကုန်ပစ္စည်းရောင်းဝယ်ရေးအမှတ်

အနိမ့်သွင်းအရှုံး, အနိမ့် PDL နှင့်မြင့်မားသောယုံကြည်စိတ်ချရ

မြင့်မားသောပြန်လာအရှုံးနှင့်ကောင်းသောပြန်လုပ်

ကျယ်ပြန့်သောလှိုင်းအလျားအကွာအဝေး

အလွန်ကောင်းမွန်သောရုပ်သံလိုင်းတစ်ခုမှတစ်ခုသို့တူညီနေခြင်း

ထုတ်ကုန်အားလုံးသည် GR-1209-CORE နှင့် GR-1221-CORE လိုအပ်ချက်များနှင့်ကိုက်ညီသည်။

အဖော်
  • undefined

  • undefined

  • undefined

  • undefined

လျှောက်လွှာအခြေအနေ

၁) LAN၊ WAN နှင့် Metro Networks

၂) FTTH စီမံကိန်းနှင့် FTTX ဖြန့်ကျက်မှု

၃) CATV စနစ်

4) GPON, EPON

၅) Fiber Optic Test Equipment

၆။ ဒေတာအခြေစိုက် Transmit Broadband Net

အမြဲမေးလေ့ရှိသောမေးခွန်းများ

Q1 ။ ဒီထုတ်ကုန်အတွက်နမူနာမှာယူနိုင်မလား။

A: ဟုတ်ကဲ့ကျနော်တို့အရည်အသွေးကိုစမ်းသပ်နှင့်စစ်ဆေးရန်နမူနာအလို့ငှာကြိုဆိုပါတယ်။ ရောနှောထားသောနမူနာလက်ခံနိုင်ဖွယ်ရှိပါတယ်။


Q2 ။ အဘယ်အရာကိုဦးဆောင်အချိန်ကော?

ဖြေ။ ။ နမူနာက ၃ ရက်၊ ၃ ရက်၊ ထုထည်ကနေ ၃-၄ ပတ်လောက်လိုတယ်။


Q3 ။ ဘယ်လိုသင်ကုန်ပစ္စည်းများတင်ပို့မအဘယ်မျှကာလပတ်လုံးကရောက်ရှိမည်ယူပါသလဲ?

A: DHL၊ UPS၊ FedEx သို့မဟုတ် TNT တို့ဖြင့်သာပုံမှန်အားဖြင့်ပို့ဆောင်သည်။ ပုံမှန်အားဖြင့် ၃ ရက်မှ ၃ ရက်ခန့်ကြာသည်။ လေကြောင်းလိုင်းနှင့်ပင်လယ်သယ်ယူပို့ဆောင်ရေးကိုလည်း optional ကို။


Q4: သင်ထုတ်ကုန်များအတွက်အာမခံချက်ပူဇော်ကြသလော

A: ဟုတ်တယ်၊ ငါတို့တရားဝင်ထုတ်ကုန်တွေကို ၁-၂ နှစ်အာမခံပါတယ်။


Q5: ပေးပို့မည့်အချိန်ကော။

ဖြေ - ၁) နမူနာ - တစ်ပတ်အတွင်း။ ၂။ ကုန်ပစ္စည်းများ - အများအားဖြင့် ၁၅-၂၀ ရက်။

ဆက်သွယ်ရန်