< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1367055820384037&ev=PageView&noscript=1" />
အမျိုးအစားအားလုံး
EN

ဖဲကြိုး pigtail

မူလစာမျက်နှာ>ကုန်ပစ္စည်း>ကွမ်းခြံကုန်း>ဖဲကြိုး pigtail > ကုန်ပစ္စည်းအသေးစိတ်

ထုတ်ကုန်များ

  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600653801964809.png
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600243929675590.jpg
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600243929837807.jpg

RIBBON PIGTAIL FC APC SC APC


မေးခြင်း
  • လျင်မြန်စွာအသေးစိတ်
  • အားသာချက်
  • အဖော်
  • လြှောကျလှာ
  • အမြဲမေးလေ့ရှိသောမေးခွန်းများ
  • မေးခြင်း
လျင်မြန်စွာအသေးစိတ်

fiber optic connector သည်အမျှင်၏အဆုံးမျက်နှာနှစ်ခုကိုတိကျစွာချိတ်ဆက်သည်။ အရေးအပါဆုံးအချက်မှာ fiber အမျှင်နှစ်ခု၏ axes များအားချိန်ညှိရန်ဖြစ်ပြီး transmitter fiber မှ optical energy သည်အမြင့်ဆုံးအတိုင်းအတာအထိလက်ခံသော fiber နဲ့ချိတ်ဆက်နိုင်ဖို့ဖြစ်တယ်။ Optical link တွင်ပါ ၀ င်မှုကြောင့် system အပေါ်သက်ရောက်မှုကိုအနည်းဆုံးဖြစ်သည်။

နည်းပညာဒေတာ

အချက်ယူနစ်ဒေတာများ
အမည်-PATCCHORD-RIBBON-FC/APC-SM
PN-APT-PATCHCORD-RIBBON-FC / APC-SM
ဖိုင်ဘာအမျိုးအစား-G652D/G657A1/G657A2
output မီတာ-PVC / LSZH
လှိုင်းအလျားnm &1310/1550
သွင်းအရှုံးdB≤0.3
ပြန်လည်ဆုံးရှုံးမှုdB≥50 (PC, UPC); ≥60 (APC)
ပြန်လုပ်ပါdB≤0.1
Plug ကြိမ်S≥1000
အပြန်အလှန်လဲလှယ်နိုင်ခြင်း-≤0.2
ဆန့်နိုင်အားN≥50
အလုပ်လုပ် Temp ။-40 ~ 75
သိုလှောင်ခြင်း Temp ။-40 ~ 85

အသေးစိတ်ယူခြင်း

အရှည်အရေအတွက် (pcs) / ကာတွန်းပုံး၏အရွယ်အစား (mm)ဘ (ကီလိုဂရမ်)ဂW (ကီလိုဂရမ်)
1m1600* * 570 430 4603031.4
2m1200* * 570 430 4602627.4
3m1000* * 570 430 46023.625
5m800* * 570 430 46023.124.5
10m500* * 570 430 46021.623
15m400* * 570 430 46025.627
20m320* * 570 430 46026.527.9

1

ကုန်ပစ္စည်းရောင်းဝယ်ရေးအမှတ်

အနိမ့်သွင်းအရှုံးနှင့်မြင့်မားသောယုံကြည်စိတ်ချရ

မြင့်မားသောပြန်လာအရှုံးနှင့်ကောင်းသောပြန်လုပ်

ဆွဲခြင်းနှင့်တွန်းအား၏မြင့်မားသောအစွမ်းသတ္တိကို

ကျယ်ပြန့်သောလှိုင်းအလျားအကွာအဝေး

အဖော်
  • undefined

  • undefined

  • undefined

  • undefined

လျှောက်လွှာအခြေအနေ

၁) LAN၊ WAN နှင့် Metro Networks                                       

၂) FTTH စီမံကိန်းနှင့် FTTX ဖြန့်ကျက်မှု                                       

၃) CATV စနစ်                                               

4) GPON, EPON                                       

၅) Fiber Optic Test Equipment                                       

၆။ ဒေတာအခြေစိုက် Transmit Broadband Net                                               

အမြဲမေးလေ့ရှိသောမေးခွန်းများ

Q1 ။ ဒီထုတ်ကုန်အတွက်နမူနာမှာယူနိုင်မလား။

A: ဟုတ်ကဲ့ကျနော်တို့အရည်အသွေးကိုစမ်းသပ်နှင့်စစ်ဆေးရန်နမူနာအလို့ငှာကြိုဆိုပါတယ်။ ရောနှောထားသောနမူနာလက်ခံနိုင်ဖွယ်ရှိပါတယ်။


Q2 ။ အဘယ်အရာကိုဦးဆောင်အချိန်ကော?

ဖြေ။ ။ နမူနာက ၃ ရက်၊ ၃ ရက်၊ ထုထည်ကနေ ၃-၄ ပတ်လောက်လိုတယ်။


Q3 ။ ဘယ်လိုသင်ကုန်ပစ္စည်းများတင်ပို့မအဘယ်မျှကာလပတ်လုံးကရောက်ရှိမည်ယူပါသလဲ?

A: DHL၊ UPS၊ FedEx သို့မဟုတ် TNT တို့ဖြင့်သာပုံမှန်အားဖြင့်ပို့ဆောင်သည်။ ပုံမှန်အားဖြင့် ၃ ရက်မှ ၃ ရက်ခန့်ကြာသည်။ လေကြောင်းလိုင်းနှင့်ပင်လယ်သယ်ယူပို့ဆောင်ရေးကိုလည်း optional ကို။


Q4: သင်ထုတ်ကုန်များအတွက်အာမခံချက်ပူဇော်ကြသလော

A: ဟုတ်တယ်၊ ငါတို့တရားဝင်ထုတ်ကုန်တွေကို ၁-၂ နှစ်အာမခံပါတယ်။


Q5: ပေးပို့မည့်အချိန်ကော။

ဖြေ - ၁) နမူနာ - တစ်ပတ်အတွင်း။ ၂။ ကုန်ပစ္စည်းများ - အများအားဖြင့် ၁၅-၂၀ ရက်။

ဆက်သွယ်ရန်