< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1367055820384037&ev=PageView&noscript=1" />
အမျိုးအစားအားလုံး
EN

ရေစိုခံ pigtail

မူလစာမျက်နှာ>ကုန်ပစ္စည်း>ကွမ်းခြံကုန်း>ရေစိုခံ pigtail > ကုန်ပစ္စည်းအသေးစိတ်

ထုတ်ကုန်များ

  • https://www.qdapt.com/upload/product/1603178906496237.png
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600244921343596.jpg
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600244921982568.jpg

ရေစိုခံ PIGTAIL FC APC SC APC


မေးခြင်း
  • လျင်မြန်စွာအသေးစိတ်
  • အားသာချက်
  • အဖော်
  • လြှောကျလှာ
  • အမြဲမေးလေ့ရှိသောမေးခွန်းများ
  • မေးခြင်း
လျင်မြန်စွာအသေးစိတ်

fiber optic connector သည်အမျှင်၏အဆုံးမျက်နှာနှစ်ခုကိုတိကျစွာချိတ်ဆက်သည်။ အရေးအပါဆုံးအချက်မှာ fiber အမျှင်နှစ်ခု၏ axes များအားချိန်ညှိရန်ဖြစ်ပြီး transmitter fiber မှ optical energy သည်အမြင့်ဆုံးအတိုင်းအတာအထိလက်ခံသော fiber နဲ့ချိတ်ဆက်နိုင်ဖို့ဖြစ်တယ်။ Optical link တွင်ပါ ၀ င်မှုကြောင့် system အပေါ်သက်ရောက်မှုကိုအနည်းဆုံးဖြစ်သည်။

နည်းပညာဒေတာ

အချက်ယူနစ်ဒေတာများ
အမည်-PATCCHORD FC/UPC-FC/UPC SM G652D SX PVC 3.0
PN-APT-TX-FC / UPC-FC / UPC-SX-D2-PVC-3.0
ဖိုင်ဘာအမျိုးအစား-G652D/G657A1/G657A2
output မီတာ-PVC / LSZH
လှိုင်းအလျားnm &1310/1550
သွင်းအရှုံးdB≤0.3
ပြန်လည်ဆုံးရှုံးမှုdB≥50 (PC, UPC); ≥60 (APC)
ပြန်လုပ်ပါdB≤0.1
Plug ကြိမ်S≥1000
အပြန်အလှန်လဲလှယ်နိုင်ခြင်း-≤0.2
ဆန့်နိုင်အားN≥50
အလုပ်လုပ် Temp ။-40 ~ 75
သိုလှောင်ခြင်း Temp ။-40 ~ 85

အသေးစိတ်ယူခြင်း

အရှည်အရေအတွက် (pcs) / ကာတွန်းပုံး၏အရွယ်အစား (mm)ဘ (ကီလိုဂရမ်)ဂW (ကီလိုဂရမ်)
1m1600* * 570 430 4603031.4
2m1200* * 570 430 4602627.4
3m1000* * 570 430 46023.625
5m800* * 570 430 46023.124.5
10m500* * 570 430 46021.623
15m400* * 570 430 46025.627
20m320* * 570 430 46026.527.9

1

ကုန်ပစ္စည်းရောင်းဝယ်ရေးအမှတ်

ကောင်းမွန်သောစက်မှုနှင့်ပတ် ၀ န်းကျင်ဆိုင်ရာဂုဏ်သတ္တိများရှိသောအပြင်ဘက်တွင်အသုံးပြုခြင်း၊ ရေစိုခံ၊

သတ္တုကိုယ်ထည်ဖြင့်ပြုလုပ်ထားသောသံမဏိကြိုးများ၊ စက်ပိုင်းဆိုင်ရာကောင်းမွန်မှု၊

အသေးစားသွင်းဆုံးရှုံးမှုနှင့်ကြီးမားသောပြန်လာဆုံးရှုံးမှု

တစ်ခုတည်းသို့မဟုတ် multimode လိုအပ်ချက်များအရရွေးချယ်နိုင်ပါသည်။ optical cable cores အရေအတွက်သည် 2, 4, 6, 8 နှင့် 12 cores ဖြစ်သည်

အဖော်
  • undefined

  • undefined

  • undefined

  • undefined

လျှောက်လွှာအခြေအနေ

၁) LAN၊ WAN နှင့် Metro Networks                                       

၂) FTTH စီမံကိန်းနှင့် FTTX ဖြန့်ကျက်မှု                                       

၃) CATV စနစ်                                               

4) GPON, EPON                                       

၅) Fiber Optic Test Equipment                                       

၆။ ဒေတာအခြေစိုက် Transmit Broadband Net                                               

အမြဲမေးလေ့ရှိသောမေးခွန်းများ
  • Q1 ။ ဒီထုတ်ကုန်အတွက်နမူနာမှာယူနိုင်မလား။

    A: ဟုတ်ကဲ့ကျနော်တို့အရည်အသွေးကိုစမ်းသပ်နှင့်စစ်ဆေးရန်နမူနာအလို့ငှာကြိုဆိုပါတယ်။ ရောနှောထားသောနမူနာလက်ခံနိုင်ဖွယ်ရှိပါတယ်။

  • Q2 ။ အဘယ်အရာကိုဦးဆောင်အချိန်ကော?

    ဖြေ။ ။ နမူနာက ၃ ရက်၊ ၃ ရက်၊ ထုထည်ကနေ ၃-၄ ပတ်လောက်လိုတယ်။

  • Q3 ။ ဘယ်လိုသင်ကုန်ပစ္စည်းများတင်ပို့မအဘယ်မျှကာလပတ်လုံးကရောက်ရှိမည်ယူပါသလဲ?

    A: DHL၊ UPS၊ FedEx သို့မဟုတ် TNT တို့ဖြင့်သာပုံမှန်အားဖြင့်ပို့ဆောင်သည်။ ပုံမှန်အားဖြင့် ၃ ရက်မှ ၃ ရက်ခန့်ကြာသည်။ လေကြောင်းလိုင်းနှင့်ပင်လယ်သယ်ယူပို့ဆောင်ရေးကိုလည်း optional ကို။

  • Q4: သင်ထုတ်ကုန်များအတွက်အာမခံချက်ပူဇော်ကြသလော

    A: ဟုတ်တယ်၊ ငါတို့တရားဝင်ထုတ်ကုန်တွေကို ၁-၂ နှစ်အာမခံပါတယ်။

  • Q5: ပေးပို့မည့်အချိန်ကော။

    ဖြေ - ၁) နမူနာ - တစ်ပတ်အတွင်း။ ၂။ ကုန်ပစ္စည်းများ - အများအားဖြင့် ၁၅-၂၀ ရက်။

ဆက်သွယ်ရန်