सबै श्रेणियाँ

EN

बेस स्टेशन केबल

होम>उत्पादन>पिगटेल>बेस स्टेशन केबल > उत्पाद विवरण

उत्पादन

  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600652678531901.png
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600246206435732.jpg
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600246205461381.jpg
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600246206932061.jpg

आउटडोर अप्टिक फाइबर प्याचकोर्ड एससी UPC FC UPC


जांच
  • द्रुत विवरण
  • फाइदा
  • साथी
  • आवेदन
  • सोधिने प्रश्न
  • जांच
द्रुत विवरण

फाइबर अप्टिक कनेक्टर ठीक फाइबरको दुई अन्तिम अनुहारहरू जोड्दछ। सब भन्दा महत्त्वपूर्ण कुरा दुई फाइबरको अक्षहरू पign्क्तिबद्ध गर्नु हो ताकि प्रसारण फाइबरबाट अप्टिकल उर्जा उत्पादनलाई प्राप्त फाइबरलाई अधिकतम सीमासम्म मिलाउन सकिन्छ। अप्टिकल लिंकमा यसको संलग्नताका कारण प्रणालीमा प्रभाव कम गरिएको छ।

टेक डाटा

वस्तुएकाइतथ्याङ्क
नाम-PATCHCORD FC / UPC-FC / UPC SM G652D SX PVC 3.0
PN-APT-TX-FC / UPC-FC / UPC-SX-D2-PVC-3.0
फाइबर प्रकार-G652D/G657A1/G657A2
आउटपुट मेटेरियल-पीवीसी / LSZH
वेभलम्बाइएनएम र1310 / 1550
सम्मिलन हराउनेdB≤0.3
फिर्ती घाटाdB≥50 (पीसी, UPC) ≥ ≥≥० (APC)
दोहोर्याउनेdB≤0.1
प्लग समयS≥1000
आदानप्रदान-≤0.2
तन्यता बलN≥50
टेम्पिंग कार्य गर्दै।-40 ~ 75
भण्डारण तापमान।-40 ~ 85

प्याकिंग विवरणहरू

लंबाईक्वाटी (पीसीएस) / कार्टोकार्टन आकार (मिमी)NW (किलो)GW (किलोग्राम)
1m1600570 * 430 * 4603031.4
2m1200570 * 430 * 4602627.4
3m1000570 * 430 * 46023.625
5m800570 * 430 * 46023.124.5
10m500570 * 430 * 46021.623
15m400570 * 430 * 46025.627
20m320570 * 430 * 46026.527.9

1

उत्पादन बेच्ने पोइन्ट

विभिन्न कडा अवस्थाहरूमा फिल्ड केबलको विश्वसनीयता र जीवन सुनिश्चित गर्न उच्च-शक्ति थकान प्रतिरोधी फाइबर अपनाउनुहोस्

विशेष कोटिंग लेयर र माध्यमिक कोटिंग संरचनाले यांत्रिक र वातावरणीय तनावहरू अवशोषित गर्न सक्दछ, र केबलको एट्याच्मेन्ट हराउने सानो छ।

उच्च शक्ति, हल्का तौल र उच्च तौल-देखि-वजन अनुपात; गोलो म्यान कम्प्याक्ट छ र विशेष गरी दोहोर्याएको retracting को लागी उपयुक्त छ

लौ- retardant उच्च शक्ति सुरक्षात्मक आस्तीन, उच्च ऑक्सीजन सूचकांक, राम्रो लौ retardancy, तेल र रासायनिक संक्षारण प्रतिरोध, अश्रु प्रतिरोध, कम तापमान लचकता, कडा लोच, राम्रो तनाव बफरिंग, लगाउने प्रतिरोधी दबाव जैकेट

साथी
  • अपरिभाषित

  • अपरिभाषित

  • अपरिभाषित

  • अपरिभाषित

अनुप्रयोग परिदृश्य

१) ल्यान, WAN र मेट्रो नेटवर्कहरू                                       

२) FTTH परियोजना र FTTX डिप्लोयमेन्टहरू                                       

)) CATV प्रणाली                                               

)) GPON, EPON                                       

)) फाइबर अप्टिक टेस्ट उपकरण                                       

)) डाटा बेस प्रसारण ब्रॉडब्यान्ड नेट                                               

सोधिने प्रश्न

Q1। के मसँग यस उत्पादको लागि नमूना अर्डर हुन सक्छ?

A: हो, हामी नमूना आदेशको स्वागत गर्दछ र गुणस्तर जाँच गर्नका लागि। मिश्रित नमूनाहरू स्वीकार्य छन्।


Q2। नेतृत्वको समय के हो?

A: नमूनालाई -1- days दिनहरू आवश्यक छ, जन उत्पादन समय २--2 हप्ताको आवश्यक पर्दछ।


Q3। तपाईं माल जहाज कसरी पठाउनुहुन्छ र कति लामो आइपुगेको छ?

A: हामी सामान्यतः DHL, UPS, FedEx वा TNT द्वारा पठाउँदछौं। यसलाई सामान्यतया पुग्न 3-5 दिन लाग्छ। एयरलाइन र समुद्री ढुङ्गा पनि वैकल्पिक छ।


Q4: के तपाईं उत्पादनहरु को लागि ग्यारेन्टी प्रदान गर्नुहुन्छ?

A: हो, हामी हाम्रो औपचारिक उत्पादनहरु को लागी १-२ बर्षे वारंटी प्रदान गर्दछौं


Q5: वितरण समय को बारेमा के ??

A: १) नमूनाहरू: एक हप्ता भित्र २) सामानहरू: १-1-२० दिन सामान्यतया।

हामीलाई सम्पर्क गर्नुहोस