सबै श्रेणियाँ

EN

उत्पादन

  • https://www.qdapt.com/upload/product/1599470786786427.png
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1599470724110617.png

1X8, ABS-BOX TYPE SPLITTER, SC / UPC


जांच
  • द्रुत विवरण
  • फाइदा
  • साथी
  • आवेदन
  • सोधिने प्रश्न
  • जांच
द्रुत विवरण

एबीएस बक्स स्प्लिटर (पीएलसी स्प्लिटर) क्वार्ट्ज सब्सट्रेटमा आधारित एक एकीकृत वेभगुइड अप्टिकल पावर वितरण उपकरण हो। योसँग सानो आकार, फराकिलो अपरेटिंग वेभलाइन्थाइन्ट दायरा, उच्च विश्वसनीयता र स्प्लिटिंगको राम्रो एकरूपताको विशेषताहरू छन्। यो विशेष रूपमा निष्क्रिय को लागी उपयुक्त छ। अप्टिकल नेटवर्क (EPON, BPON, GPON, आदि) मा, केन्द्रीय कार्यालय र टर्मिनल उपकरण जडान भएको छ र अप्टिकल संकेत विभाजित छ। हाल दुई प्रकारका १ × N र २ × N छन्। १ x N र २ x N splitters समान रूपमा अप्टिकल सिग्नललाई एकल वा डुअल इनलेटबाट बहु आउटलेटमा विभाजन गर्दछ, वा उल्टो कार्य गर्दछ बहु एकल अप्टिकल संकेतलाई एकल वा डुअल फाइबरमा।

वस्तु

1x8

फाइबर प्रकार

G657A / G652D

काम गर्दै तरंगदैर्ध्य

1260nm ~ 1650nm

मानक सम्मिलन घाटा (dB)

≤11

एकरूपता (dB)

≤0.8

PDL (dB)

≤0.2

तरंगदैर्ध्य निर्भर हानि (dB)

≤0.8

हानि फिर्ती (DB)

≥55

Directivity (dB)

≥55

अपरेटिंग टेम्प गंगे

-40 ℃ ~ + 85 ℃

वस्तु1x8
लम्बाई * चौड़ाई * उचाई (मिमी)120 * 80 * 10
इनपुट / आउटपुट (मिमी)2.0 / 3.0
फाइबर लम्बाई (M)१. or वा ग्राहक परिभाषित

उत्पादन बेच्ने पोइन्ट

कम सम्मिलन घाटा, कम PDL र उच्च विश्वसनीयता

उच्च फिर्ती घाटा र राम्रो पुनरावृत्ति

चौडा तरंगदैर्ध्य दायरा

उत्कृष्ट च्यानल-च्यानल एकरूपता

साथी
  • अपरिभाषित

  • अपरिभाषित

  • अपरिभाषित

  • अपरिभाषित

अनुप्रयोग परिदृश्य

१) ल्यान, WAN र मेट्रो नेटवर्कहरू

२) FTTH परियोजना र FTTX डिप्लोयमेन्टहरू

)) CATV प्रणाली

)) GPON, EPON

)) फाइबर अप्टिक टेस्ट उपकरण

)) डाटा बेस प्रसारण ब्रॉडब्यान्ड नेट

सोधिने प्रश्न

Q1। के मसँग यस उत्पादको लागि नमूना अर्डर हुन सक्छ?

A: हो, हामी नमूना आदेशको स्वागत गर्दछ र गुणस्तर जाँच गर्नका लागि। मिश्रित नमूनाहरू स्वीकार्य छन्।


Q2। नेतृत्वको समय के हो?

A: नमूनालाई -1- days दिनहरू आवश्यक छ, जन उत्पादन समय २--2 हप्ताको आवश्यक पर्दछ।


Q3। तपाईं माल जहाज कसरी पठाउनुहुन्छ र कति लामो आइपुगेको छ?

A: हामी सामान्यतः DHL, UPS, FedEx वा TNT द्वारा पठाउँदछौं। यसलाई सामान्यतया पुग्न 3-5 दिन लाग्छ। एयरलाइन र समुद्री ढुङ्गा पनि वैकल्पिक छ।


Q4: के तपाईं उत्पादनहरु को लागि ग्यारेन्टी प्रदान गर्नुहुन्छ?

A: हो, हामी हाम्रो औपचारिक उत्पादनहरु को लागी १-२ बर्षे वारंटी प्रदान गर्दछौं


Q5: वितरण समय को बारेमा के ??

A: १) नमूनाहरू: एक हप्ता भित्र २) सामानहरू: १-1-२० दिन सामान्यतया।

हामीलाई सम्पर्क गर्नुहोस