Alle categorieën

EN

E2000 glasvezelconnector

Home>Product>Patchcord>E2000 glasvezelconnector > Productdetails

  • https://www.qdapt.com/upload/product/1604282507883388.jpg
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1604282507852367.jpg
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1604282507335066.jpg
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1604282508487414.jpg

E2000UPC APC OPTIC FIBER CONNECTOR LAGE IL CONNECTOR


Onderzoek
  • Snelle details
  • Voordeel
  • partner
  • Aanvraag
  • FAQ
  • Onderzoek
Snelle details

De glasvezelconnector verbindt de twee eindvlakken van de vezel nauwkeurig. Het belangrijkste is om de assen van de twee vezels uit te lijnen, zodat de optische energie-output van de zendende vezel maximaal kan worden gekoppeld aan de ontvangende vezel. De impact op het systeem wordt geminimaliseerd door zijn betrokkenheid bij de optische verbinding.

Technische gegevens

itemEenheidData
Naam-PATCHCORD-E2000 / UPC-E2000 / UPC-SM-PVC-3.0
PN-APT-PATCHCORD-E2000 / UPC-E2000 / UPC-SM-PVC-3.0
fiber Type-G652D/G657A1/G657A2
Meterial output-PVC / LSZH
Golflengtenm &1310 / 1550
Insertion lossdB≤ 0.3
Terugkeer verliesdB≥50 (PC, UPC) ≥60 (APC)
herhaalbaredB≤ 0.1
PlugtijdenS≥ 1000
uitwisselbaarheid-≤ 0.2
treksterkteN≥ 50
Werken Temp.-40 ~ 75
Storage Temp.-40 ~ 85

Details pakken

LengteAantal (stuks) / cartoDoos maat (mm)NW (kg)GW (kg)
1m1600570 * 430 * 4603031.4
2m1200570 * 430 * 4602627.4
3m1000570 * 430 * 46023.625
5m800570 * 430 * 46023.124.5
10m500570 * 430 * 46021.623
15m400570 * 430 * 46025.627
20m320570 * 430 * 46026.527.9

1

Product verkoopargument

Lage insertion loss en hoge betrouwbaarheid 

Hoog rendementverlies en goede herhaalbaarheid 

Hoge sterkte van trekken en duwen

Groot golflengtebereik

partner
  • onbepaald

  • onbepaald

  • onbepaald

  • onbepaald

Toepassingsscenario

1) LAN-, WAN- en Metro-netwerken                                       

2) FTTH-project & FTTX-implementaties                                       

3) CATV-systeem                                               

4) GPON, EPON                                       

5) Glasvezel testapparatuur                                       

6) De database verzendt breedbandnet                                               

FAQ

V1. Kan ik een voorbeeld bestellen voor dit product?

A: Ja, we verwelkomen sample order om testen en controleren kwaliteit Gemengde monsters zijn aanvaardbaar.


Q2. Hoe zit het met de doorlooptijd?

A: Monster heeft 1-2 dagen nodig, massaproductie tijd heeft 1-2 weken nodig.


Q3. Hoe verzendt u de goederen en hoe lang duurt het voordat u aankomt?

A: We meestal verzenden door DHL, UPS, FedEx of TNT. Het duurt meestal 3-5 dagen om aan te komen. Luchtvaartmaatschappij en zeevaart ook optioneel.


Q4: Biedt u garantie voor de producten?

A: Ja, we bieden 1-2 jaar garantie op onze formele producten.


Q5: hoe zit het met de levertijd ??

A: 1) Monsters: binnen een week. 2) Goederen: gewoonlijk 15-20 dagen.

Contact